Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg egy idegesítő...

Ez tényleg egy idegesítő tulajdonság?

Figyelt kérdés

Gyakran, ha elmegyek valamelyik barátnőmmel egy hosszabb programra és utána megérkezünk a barátnőmhöz vagy a hotelszobába az első dolgom, hogy a mellékhelyiségbe megyek.


Vasárnap egy külföldi nagyon jó barátnőmmel elmentünk a Normafát megnézni a hóban (nagyon szépen be volt havazva csak nagyon csúszott :( ) és amikor mentünk visszafele és elmentünk hozzá, már nagyon kellett wcre mennem és emiatt a liftben nagyon fészkelődtem (magától jött, nem játszottam rá), mire a barátnőm mérgesen azt kérdezte, hogy minek kell folyton ezt eljátszanom.


Elgondolkoztam, mert most vasárnap is megyünk kirándulni.


Ez tényleg egy idegesítő és rossz tulajdonság?


2021. dec. 9. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Anyám pont ilyen...folyton wc-re menne, engem nagyon zavar személy szerint, de egyébként sok más nő pontosan ilyen mint te. Folyton wc-re járkál, lassan vásárol, olyan ügyetlen.

:D idegen amúgy szerintem idegesítő, de hát ha egyszer a kényszer arra visz nem lehet mit tenni.

2021. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ez miért lenne az?

Ha egyszer jön akkor azt nem szabad vissza tartani sokáig mert nem egészséges,ezzel nem csak te vagy így ha nem még sokan mások is,semmi gond nincs veled az ég világon.

Nálam ez normális.

Ez legyen az életben a barátnődnek vagy más ismerőseidnek a legnagyobb problémájuk, de komolyan.

2021. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít
2021. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak ennél súlyosabb tulajdonságok:DD Nekem fel sem tűnne. Gondolom a saját hibáit nem veszi észre, ha ezzel foglalkozik.
2021. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőd egy idióta.


Az ember nem jókedvéből megy wc-re, hanem mert kell

2021. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább idegesítő szokás efelett ítélkezni. Mégis mit kéne csinálni, ha már firkál a vége? Tovább tartogatni? Nem. A wc-re menés teljesen emberi és normális dolog. Különösen, ha egy hosszabb út után szükségét érzi az ember, akkor ki kell menni. Én is így vagyok. F. És nem átallok bárhol bármikor kimenni pössenteni, vagy gittelni, ha épp azt kell.
2021. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem miért zavar ez valakit. mindenesetre emiatt ne tarts vissza. szokja meg, hogy te ilyen vagy.
2021. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok rájönni, mi lehetett a baja.


Nem volt lehetőség indulás előtt wcre menni vagy út közben megállni valahol? Mert lehet, ez zavarta.


De, őszintén szólva, nem tudom mi lehetett a baja. Én is gyakran kerülök ilyen helyzetbe és soha senki nem teremtett le azért mert miattam kellett megállni valahol vagy rohanni valahova. Szivatni szivattak. :D Volt barátnőm aki ilyenkor a vízről beszélt vagy utánozta a pisilés hangját, mert tudta, hogy erre érzékeny vagyok, de leteremteni se ő se senki más nem teremtett le. Max ha nem volt időnk kitérőre akkor kérték hogy bírjam ki egy kicsit.

2021. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, de amúgy én pl. bárhol (továbbképzés, színház, rendezvény) először a wc-t kutatom fel. Világ életemben "pisis" voltam, miattam mindig meg kellett állni a 60 kilométeres úton is egyszer az erdő mellett, amikor a nagyszüleimhez mentünk szombatonként. Anyám morgott, de hát aki nem ilyen, az nem tudja elképzelni. Ez van.
2021. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leszel a barátnőm?

Én is ilyen vagyok. 😄

2021. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!