Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Infantilis vagyok elvileg,...

Infantilis vagyok elvileg, ezt okozhatta az, hogy 10 évesen elfojtottam az apám miatt minden gyermeki tulajdonságomat és felnőttként kezdtem élni, majd 20 évesen elkezdtem újra visszatérni dolgokhoz? 30f

Figyelt kérdés

Példáúl, játékok, mesék, építőkocka meg ilyen baromságok. LEGO meg videojáték. Ezeket mind elnyomtam, mert apámnak aakartam megfelelni és kinevetett hogy még mindig csinálom ezeket 10 évesen, szóval elhatároztam hogy abbahagyom és amikor elköltöztem otthonról, megvettem az első lakásomat ( aztán a válságban ügyeskedtem még párat össze) akkor elkezdtem újra ilyenekkel foglalkozni. most megint csinálom ezeket és játszom is....


Aszexuális vagyok, lehet ez is apám miatt van?



2021. dec. 13. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
apám egy erőszakos állat volt, vert minket, ivott, verte anyámat, majd megdöglött nemsokkal amikor elköltöztem...
2021. dec. 13. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szard már le és érezd jól magad
2021. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar a problémád fordulj egy szakpszichológushoz. De mivel ezt kiírtad, feltételezem zavar, így egyszerűbb keresni egy szakembert ehhez 30 évesen
2022. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak szeretnek róla beszélni, mert tok érdekes és amúgy élvezem
2022. jan. 9. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi, ha lego-zol meg videojátékozol ennyi idősen, pótold be azt az időszakot, ami kimaradt, ennyi. Az hogy az aszexualitásod az apád miatt van egy egy pszichológus tudná megmondani, itt anonim oldalon csak tippelgetni tudunk.
2022. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!