Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan nővel, aki például 20 éves korától kezdve már elkezdett pénzt spórolni, hogy amikor majd gyermeke születik, biztosabb anyagi helyzetben legyen, vagy legyen egy bizonyos fokú megtakarítása?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2021. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
25 éves koromtól ezt csinálom. Nem is akarok teljesen a páromra támaszkodni anyagilag, azt meg nem hiszem, hogy az én dolgom csak abból áll, hogy megszülöm, utána meg a párom dolgozzon reggeltől estig, hogy nekem és a gyereknek legyen mit enni.
2021. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek a spórolós nőkből van több?
2021. dec. 13. 22:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Másképp nem maradnának annyian együtt a bántalmazó gyerekük apjával, ha lenne anyagi megtakarításuk.

Meg sokszor váratlanul jön a gyerek. Ott nincs sok idő spórolni már.

2021. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, hogy rosszul fogom fel, de nem azért dolgozom, hogy a jövőben feltételezett dolgokra kuporgassak és emiatt visszavegyek az életszínvonalamból. Aztán lehet, hogy elütnek, meggyilkolnak vagy bármi, az örökösök meg jót élvezkednek, hogy ott van pár millió.
2021. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4


Mondjuk az rohadt nagy cink. A váratlan gyerek.

2021. dec. 13. 23:25
 7/17 A kérdező kommentje:

#5


Ez rendben van, ha cserébe nem várod el, hogy a pasi viszont félretegyen.

2021. dec. 13. 23:27
 8/17 anonim ***** válasza:

hármas: Szerintem nem. De nem is jellemző s legtöbb emberre a megtakarítás.

Én pl milliókat tettem az évek alatt félre, de már nem teszem, mert találtam jobb módszert. Most már minden megtakarításom befektetem. Aztán majd ha kellően megterült, abból forgatok tovább...


28/F

2021. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Haha, nem. Sőt, még olyat sem igazán, hogy egy nő különösebben spórolt volna.
2021. dec. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam.

Max saját házra gyűjt, olyT hallottam, de hogy előre spórol a gyerekre olyat még nem.

2021. dec. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!