Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Némelyik falusi ember miért...

Némelyik falusi ember miért annyira öntelt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 09:55
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Na hallod! Ők fingták a passzátszelet.
2021. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem csak falusiak azok. Én is állítólag öntelt és beképzelt vagyok. Gyerekkorom óta elektronika és programozás érdekelt, és a nőknek látatlanban az volt a véleménye rólam, hogy "a te fajtád olyan sokat képzel magáról, de egy fekvőtámaszt vagy szekrényugrást sem tudtok szabályosan megcsinálni". Szerencsére egy napot nem voltam még munkanélküli, de már vágyom rá. Ugyanis elég pénzt gyűjtöttem, max 100 éves koromig kitartana. De szükség van a munkámra, na és szeretem is. Így unalmamban dolgozom. Amúgy már ritkán áll fel, úgyhogy a párkapcsolatot lassan teljesen elfelejthetem. Kívánom, hogy mindenki kössön ki egy izomagyúnál.
2021. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Benne van a szoba.Falusi.Ha ilyen akkor falusi bunkó. Nem attól függ milyen egy ember falusi vagy városi.Egyszeruen bunkó. IQU nuku
2021. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!