Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljes értékű felnőtt lehet-e...

Teljes értékű felnőtt lehet-e az ember a párkapcsolatok bárminemű megtapasztalása nélkül?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Csak részben válhat azzá.
31 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen. Nem kell ahhoz kimozdulnod a szobádból, hogy a világot megismerd.


A világ nagy sztorija az, hogy két ember eggyé válik és ebben kiteljesedik. Egészen a szakításig. Aztán meg lehet ismerkedni a legnagyobb szívással, ami létezik. Tehát mindenképp van értelme a párkapcsolatoknak.

2021. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
igen. én egy jó példa vagyok rá, már 1 éve nem jártam kint mégis ember vagyok.
2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Amíg nem volt senkim addig azt hittem, igen. De azóta rájöttem hogy nagyon nem. Akkoriban csak azt hittem, hogy teljes értékű felnőtt vagyok. Voltak dolgok amiket csak elképzelni tudtam, és persze tapasztalat nélkül az ember nem tudja valósan elképzelni az élet bizonyos dolgait. Csak tapogatózik a sötétben, van egy prekoncepciója, de az természetesen nem felel meg a valóságnak.
2021. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nem kellene senkit sem megkülönböztetni pl. egy ilyen h*eségből adódóan.
2021. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
4, nem a megkülönböztetésről van szó (amúgy sincs senkire ráírva hogy volt-e már párkapcsolata, meg nem kell senkinek az orrára kötni ha esetleg nem) hanem az érzelmekről. A felnőtté válás egy folyamat. Minden természetes velejáróját meg kell tapasztalni ahhoz hogy az emberben rendesen végigmenjen ez a folyamat. Lelkileg és szellemileg.
2021. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, csak nyilván párkapcsolatok terén ne kezdjen el tanácsokat osztogatni. De ez igaz gyermektelenekre is gyereknevelésben, heterókra homoszexuálisokkal kapcsolatban, laikusokra az orvoslásban stb stb. Olyan ember nem létezik, aki mindent (is) megélt.
2021. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat is csak egy dolog az egymilliárdból amit lehet csinálni az életben.
2021. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, sőt, őszintén szólva én azt érzem, hogy az eddigi kapcsolataimban csak kevesebb lettem... :/

Nem a keret a lényeg, hanem a tartalom.

2021. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 hosszúhajú ***** válasza:
100%
szerintem attól kéne csak megkérdezned, aki ebben acipőben jár. pl én. sose volt még kapcsolatom 40 körül vagyok, és baromira nem érzem magam teljes értékűnek. sőt... a sok visszautasítás tönkretesz
2021. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 hosszúhajú ***** válasza:
80%
kívülről szerintem más elképzelni milyen ha még sose volt párkapcsolat, ha épp nincs az már más, mert akkor már volt. de az az érzés, hogy sose tudod meg milyen ha valaki szeret.... a nélkül.... - nekem nem megy...
2021. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!