Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzést kelt bennetek...

Milyen érzést kelt bennetek az, hogy sérült emberekkel dolgozik valaki aki 10 éve még ilyeneket posztolt facebookon?

Figyelt kérdés

egy régi ismerősöm jelenleg sérült emberekkel foglalkozik (egyébként sima tanító végzettséggel, ismertség alapján) ha valaki legörget a profilján, 9 éve még ilyen, és ehhez hasonló posztjai vannak kint:

-Mi az, se keze, se lába de felmászik a padlásra?

-???

-Ügyes nyomorék.

ez csak egy példa, több ilyen humorral kapcsolatos posztja van ami kifejezetten sérült embereken viccelődik. emlékszem arra is amikor kiposztolta (közel 16 éve ismerem) de még ma is megtalálható ha valaki leteker.

nekem ezzel a személlyel az ég világon semmi bajom egyébként, viszont nagyot néztem, mikor kiderült mit dolgozik, főleg, hogy régen is elég sok sötét humort lehetett tőle hallani ami kifejezetten ezt az embercsoportot célozza. de lehet túlreagálom, ezért kérdezlek titeket.:)



2021. dec. 16. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
9-10 év nagyon sok, miért ne változatott volna ennyi idő alatt?
2021. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen emberek neveltek fel, egy fadarab intelligenciájával.

Tanár vagy tanító, mentegetőzik, hogy csak a munkáját végzi.


Elég ha megbotlassz, beléd rúgnak a földön is.

Nem a barátaid.

2021. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ezek otromba viccek. Nem kell annyira komolyan venni, ő sem annak szánta.

És a közhiedelemmel ellentétben az emberek változnak az idők folyamán, felnőtt korban is. Lehet, nem mindneki, de sokan igen, és jópáran nem is kicsit.

2021. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A fenti vicc annyira nem tetszik, de én azt vallom, hogy bármivel szabad viccelni. Attól, hogy valaki viccel pl a fogyatékossággal, még nem biztos, hogy nem tiszteli az érintett embereket. Hogy feltétlenül ki kell-e rakni ezeket a vicceket, azt nem tudom. Én szeretek viccelődni betegségekkel, vallással, rasszal, és még sok mindennel, de egyébkéknt szociálisan érzékeny vagyok.
2021. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!