Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek tényleg ennyire...

Az emberek tényleg ennyire egyszerűek? A válaszolók általában mindig ugyanazokkal a tökéletlen taktikákkal próbálnak beszólni?

Figyelt kérdés

Ha kiírok egy kérdést, akkor általában, de szinte mindig ugyanazokat a köröket futjuk. És nem hinném hogy ugyanazok az emberek válaszolgatnak.


1; van az a fajta válaszoló, aki azzal jön hogy "na EZÉRT nincs csajod" meg "sose lesz nőd" miközben egyébként semmit nem tud rólam, és néha még az is le van írva a kérdésben, hogy van nőm, meg hogy nekem nem túl nagy kihívás fenntartani kapcsolatot illetve nemi életet,


2; "kamu a kérdés" ---> tehát mivel csórikámnak nem fér bele a világról alkotott csökevényes elképzeléseibe a dolog, ezért tagad, mert neki így érzelmileg könnyebb lereagálni a dolgot.


Én azt veszem észre, hogy az emberek jelentős része 16-17 éves korában tetőzik, ott szilárdulnak meg a szociális képességei és azok mentén próbál érvényesülni felnőtt korában is, olyan 25 éves koráig, ahol meg kb ténylegesen befekszik fél lábbal a koporsóba, mert attól a ponttól tényleg nem fejlődik semmilyen formában, max visszafelé.


Ha nem igy lenne, akkor nem ismétlődnének a fenti taktikák újra és újra, egymástól teljesen független esetekben és embereknél.


Kicsit úgy érzem, hogy ezek a taktikák azt a helyzetet próbálják szimulálni, amikor egy társaság előtt próbálunk megalázni valakit. És ott az érzelmi ívnek sokkal nagyobb ereje van, mert a társasági psziché tényleg elhiszi amikor valakit besároznak.


De gondolom ez az érintett használók körében nem tudatos, csak egyszerűen a primitív agyi részeikből ez a taktika jön ösztönösen, amivel nincsen baj, mert 100.000 évvel ezelőtt is ezekkel a taktikákkal éltünk.


Csak ezért kár volt beköltözni a civilizációba.


És ez most komolyan mondom, mert ha megnézzük, akkor hiába a civilizáció, az emberek ösztönösen mindig kis törzsekbe akarnak rendeződni, és ez pl kisebbségeknél nagyon élesen látszik is. Igen, itt most a városi romákról beszélek, illetve egyéb párhuzamos társaságokról. Háborúznak az erőforrásokért, a területért.


Én sajnos sosem tudtam azonosulni az ilyen "természetes" emberi értékekkel, mivel autista vok.


2021. dec. 18. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt ennyire túlgondolni. Sokan trollkodni jönnek ide, vagy a feszültséget levezetni a hétköznapokban. Ki tudod szűrni őket, és nem foglalkozni velük. Ugyanaz megy itt is, mint az életben, talán több itt a frusztrált ember, de ezt se hiszem.
2021. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

igen, én is ugy vettem észre, hogy egyik másik formának valószinüleg az az egyetlen lehetősége sikerélményt megélni ha itt böfög valamit.


egyik másik elég komolyan gondolja, és ijesztőek is kicsit.


az is vicces aki több éves távlatban képben van hogy itt ki milyen kérdéseket írt ki. Az összes kategóriában.

2021. dec. 18. 10:54
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Vannak emberek,akik ilyen primitívek,igen.De hát ez mindig is volt és mindig is lesz.Nekem is írták már a kérdésemhez,hogy kamu.Csak mert nem egy mindennapi dolog megtörténtéről szólt.Butának lenni és rávágni valamire egy sablont könnyebb,mint megállni gondolkodni.
2021. dec. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nem primitivek pejorativ értelemben, csak egyszerüek


de az egyszerü sem pejorativ, mert az ember alapból úgy van megalkotva hogy be tud illeszkedni a természetes környezetébe és oda elegendőek az alap képességei


a probléma szerintem ott kezdődik hogy ezeket a régi régi képességeket akarják használni az emberek arra hogy a modern világban érvényesüljenek.


na EZ a ciki

2021. dec. 18. 11:00
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Miket kérdezel te, ha azzal dobálóznak hogy tuti nics csajod? Miért nem tudod figyelmen kívül hagyni az ilyen válaszokat? Eddig az oldal9n akárhányszor láttam egy kérdés alatt hogy kamukérdés, mindig érthető volt hogy miért gondolja azt a válaszoló... Meg lehet érteni szerintem, ha a sokadik gagyi troll kérdés után már picit kritikusabban állnak a kérdésekhez, és ahol f@szság a kérdés, ott nem képesek belátnj a válaszolók, hogy a kérdező esetlegesen tényleg nem százas, s nem csak trollkodni akar...
2021. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ezek az emberek tényleg ennyire veszélyesen ostobák, nem akarják használni a képességeket, képtelenek újakat fejleszteni.
2021. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Az emberek többsége egyszerű, felszínes, primitív és frusztrált.

Próbáld meg mondjuk fb-n megírni egy poszt alatt az őszint véleményedet, hozzászólásban! Ha az nagyban eltér az övéktől, vagy egyszerűségük miatt nem tudnak azonosulni veled, akkor rögtön nulla empátiával rendelkező, érzéketlen tuskó leszel a szemükben, és persze, ha ők úgy néznének ki, mint Te, és még ennyire negatívak is lennének, akkor nem írogatnának, vagy ha már ennyire kicseszett veled a természet, hogy ilyen rondára sikeredtél, legalább próbáld pozitívan szemlélni a világot, stb, stb. Ja, meg a másik kedvencem amikor egymásközt társalognak a mocskolódók, hogy "Lehet, hogy még szellemi fogyatékos is szegény, vagy pszichés beteg...gyám kéne neki, mert ilyen életfelfogással ön, és közveszélyes lehet." ))) ...és mindez egy őszinte vélemény miatt.

Ritkán vagyok ezen az oldalon, de nyilván itt is hasonló, " 1 bites" szinten működnek.

Ne foglalkozz velük!

2021. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"100.000 évvel ezelőtt is ezekkel a taktikákkal éltünk." akkor még nem volt internet most van , úgye hogy megérte várni
2021. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, csak ezt nem a törzsi létet preferáló emberek hozták össze, mert ők jól éreznék magukat a földkunyhóban is.
2021. dec. 18. 13:05
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Lehet hogy én vagyok a hülye, de szerintem kicsit fura ennyi következtetést levonni pár neked nem tetsző válaszból... Helyeselhetünk itt neked, szopkodhatjuk egymás faszát hogy "jaj mennyi primitív visszamaradott ember van aki tele van hibákkal", de annak semmi értelme. Még mindig nem tudni, ennyi válasz után, hogy milyenek is azok az odaböfögött válaszok, mert amiket te írtál azok a kontextusban lehetnek teljesen érthető reakciók is.

Picit úgy érzem, hogy csak a sértődöttség beszél belőled. Oké, ketten beszóltak neked, valaki egy kérdésre azt mondta hogy kamu, de hol az az egetrengetően nagy primitív hozzáállásamit emlegetsz, a saját válaszaidon kívül?

Küldj már egy olyan kérdést, amit te tettél fel éy ok nélkül kötekedni kezdtek a primitív válaszolók.

Nem mondom hogy nincsenek primitív emberek, de te itt csak a semmibe dobálózol azzal hogy jajj mennyi a hülye, miközben egyetlen egy példát nem mondtál , ami miatt ilyen következtetésre jutottál.

2021. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!