Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám feloldani...

Hogyan tudnám feloldani ezeket a kapcsolati gátlásokat?

Figyelt kérdés
A túlzottan is értelmiséginek neveltek, kb. a tanulás állt az egész életem középpontjában. E téren nem lehetett hibázni. Amikor gimis voltam sok lánynak tetszettem, de ők diszkóba jártak. Volt, aki tetszett, szerelmes is voltam. Ugyanakkor a tanulás miatt volt bennem egy belső gát. Nem engedték volna a szüleim, hogy hétvégenként eljárjak bulizni. Néha elmehettem két-három havonta egyszer. Volt hogy egy lány meg akart csókolni, nekem nagyon is tetszett, de elfordítottam a fejem. Annyira féltem, hogy ha barátnőm lenne, nem tudnék tanulni. Jött az egyetem. Ugyanez folytatódott. Egyszer találkoztam egy nyugodt természetű lánnyal, hozzám hasonlóval. Úgy tűnt, hogy összejövünk. Amikor odaértünk, hogy lefeküdnénk, akkor megijedt, még szűz volt. Vártam rá egy évet, de nem történt semmi, szakítottam vele. Valahogy ekkor elpattant nálam a cérna, 23 voltam. Elmentem egy prostihoz. Ezek után pedig képtelen vagyok szerelmes lenni.
2021. dec. 18. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer egy varázsló azt parancsolta, hogy mutassam meg neki élete szerelmét, erre az orra alá raktam egy tükröt. Az is elég, ha magadat szereted. ;)
2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz fordultál már? Nem bántani szeretnélek, de az ilyen gátlásoknak nem csak tudati okozója van, más is kiválthatta benned. Van egy oldal, pszichológus kereső .hu és ha oda beírod a problémádat, akár ezt a szöveget átmásolva, akkor olyan dokik fognak rád írni, akik szeretnének veled foglalkozni, és segíteni. Így hatékonyabban kerülöd el azt, hogy ajánlás után mész valakihez, aki nem ért a problémádhoz


Remélem jobban leszel, és rád talál a szerelem!

Sok sikert! :)

2022. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!