Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megenni egy...

Miért nem tudok megenni egy 60 centis pizzát? Mikor dagadt voltam 16 évesen megtudtam! Mi erre a magyarázat? A gyomrom ugyan olyan! 30f

Figyelt kérdés

16 évesen majdnem 150 kilót nyomtam (vagy ki tudja mennyit, a mérleg volt hogy kiakadt vagy átfordult XD), majd lefogytam saját akaratomból és elszántságomból orvosi segítség, diatetikusi segítség nélkül 75 kilóra kevesebb mint egy év alatt a tsz pedig 14%-ra ment le. azóta tartom a súlyom, ighaz átestem pár szépészeti beavatkozáson. erről ennyit.


Anno megtudtam enni egy 60 centis pizzát együltömben. szoktam pizzát enni, de csak leginkább olyat, amit én sütök (vagy olasz étteremben olyat, ami tényleg pizza is), mert sokkal finomabbat tudok sütni és eleve szeretek főzni, azonban ma nagyon éhes voltam, mert 2 napig szinte nem ettem és rengeteget dolgoztam és nagy fizikai aktivitásnak tettem ki magam. Gondoltam megeszem egy nagy szemét pizzát, mint régen és most nem főzök. Rendeltem egy 60-ast, gondoltam ezt most betolom. Hát a felét tudtam csak és a fejem is megfájdult a hasam meg feszít.... ez mi a fenéért lehet?



2021. dec. 18. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyan olyan a gyomrod.


Az összeszűkül és kitágul attól függően, hogy használod.


Valószínűleg amikor 150kg voltál sokkal nagyobb volt.

2021. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ember vagy, és nem grizzli medve a téli álom után.
2021. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Jaj nemár, megint egy kamus.
2021. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok kamus!
2021. dec. 18. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A beteges zabalastol kitagul a gyomor, akkor az ember eves utan is enne. A koplalastol alig bir csipegetni, aki meg normalis mennyiseget eszik, az arra all be.
2021. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 éves koromban én is be tudtam verni egy 32cm-es pizzát, most már 3 szelet után kezdek elég rendesen tele lenni. Pedig dagadt vagyok
2021. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert "elgyengultel" teso. En 125-rol fogytam 85-re, elotte is be tudtam zabalni egy csaladi pizzat egy evesre es most is, csak a kaloriak nagy reszet mar az izmaim hasznaljak.
2021. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Összeszűkült a gyomrod.
2021. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyomrod okosabb nálad, és képes rávenni téged, hogy "na ezt már ne, kölyök!".
2021. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 napig nem ettél. Összeszűkült a gyomrod.
2021. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!