Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírják el magukat a...

Miért sírják el magukat a nők, mikor megkérik a kezüket? Mire gondolnak ekkor?

Figyelt kérdés
Ez egyfajta ösztönös reakció, vagy hogyan kell értelmezni? Olyan, mintha egész addig erre várnának, aztán kirobban belőlük az érzelem.

2021. dec. 18. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, én nem sírtam, szarul is éreztem magam miatta, hogy nem sírok. Pedig nagyon vártam azt a napot. De teljesen ledöbbentem, hang sem jött ki a számon, csak bólogattam, hogy ne nézzek ki úgy, mint aki mindjárt elmenekül :D
2021. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Arra gondolnak, h; tejóságos; ezzel a palival kell leélnem az életem. Nemcsida ha egyből sírva fakadnak
2021. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2


Vagy arra, hogy vééégre, eljegyzett a pénzes pasi, sikerült. Hatalmas megkönnyebülés. ;)

2021. dec. 18. 22:58
 4/17 Metionin ***** válasza:
84%
Nem tudom, én ezt a száj eltakarást nem értem a képeken. Gondolom úgy jelzik, hogy hű de meglepődtek :D bár nekem az ilyen mindig megjátszottnak tűnik. Az első válaszoló reakciója pl. nekem sokkal természetesebbnek tűnne ha látnám mondjuk egy videón.
2021. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Hány lánykérést néztél végig a való életben? Vannak egyáltalán barátaid, akik meghívnának ilyen eseményekre, vagy csak a youtubeon keresztül látod, hogy hogy élnek emberek?
2021. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem takartam el a számat és nem is sírtam el magam :) Skype-on beszéltük meg, hogy összeházasodunk, és annyira egyértelmű volt ez az első perctől kezdve, hogy nem volt min meglepődni sem.
2021. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező kommentje elárulja, ugyanolyan kis nyominger, mint amikből itt egy pár darab még megtalálható a fórumon.
2021. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Nők meglehetősen érzelmes lények, sokkal magasabb EQ-val, mint a férfiak.
2021. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
nálunk nem volt sírás, utána szexeltünk egy nagyot. Az egyik legjobb szex volt egész életemben. De a hozzászólásokból már látom, hogy emiatt nyilván én is r**anc vagyok. Vagy csak a kedves 10. válaszolónak van már nagyon beszáradva a nunija.
2021. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Mi meg csak szexeltünk...lánykérés nélkül.

:)

2021. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!