Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan anyukáról, aki a 2. emeleten lakik, de még a 4. emeleten is lehet hallani, ahogy a gyerekei vasárnap este háromnegyed tizenegykor trappolva rohangálnak a lakásban?

Figyelt kérdés
Persze mindezt rendszeresen
2021. dec. 19. 22:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szerintem meg kéne neki engedni, hogy a mi lakásunkban is trappolhassanak
2021. dec. 19. 22:45
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Felháborító! Rögtönítélő bíróságot! Kivégző osztag elé vele! Hogy mik zajlanak már manapság! Hova fajul ez a világ??? Bezzeg a mi időnkben!...
2021. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Panellakásban ilyen elni. Ha nem ez megy, akkor van az hogy ordít a baba, ugrál a kutya, furnak stb. Nem birnam elviselni
2021. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Te vagy az anyuka?
2021. dec. 19. 22:57
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Lehet. Megkérdezem a nemlétező gyetekeimtől. Ja, gogy nekem gyerekem sincs! Nem, akkor nem én lehetek. Gondolom...
2021. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, cserélnék veled. 1. emeleten lakom, földszinten egy nagyipari húsnagykereskedés található. Hajnali 5-től délután 3-ig kamionok, rekeszcsapkodás, üvöltve és kiabálva kommunikálás a dolgozók között, áruk húzása a földön ami miatt beremeg az egész panel, kampókat a csövekhez vágják izomból, sorolhatnám... Szerintem ehhez képest neked aranyéleted van :)
2021. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem szimpatikus, hogy anyukát kell emiatt is szidni.
2021. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
#6 Martin, te vagy az? :O
2021. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
6, mar megint te? xdd lakasvasarlaskor körbe kellett volna nezni
2021. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

#9 jajdeviccestörténtemerthogyxd-zel, ugyehogymilyenviccesmásembernyomorahogykapnálkétpofontxdddd.

Körbenéztünk, de az előző lakó nagyon ügyesen elsumákolta, hogy miért is adja el a lakást. Nem igazán fogtuk fel, hogy miért áll egy panel aljában 10 kamion és 20 kisteherautó. Nem azért, mert retardáltak voltunk, hanem azért, mert abszurdnak tűnt, hogy itt ilyen működhet, és lehetetlennek hittük, hogy bármi, ami tönkreteszi 50 család életét az zavartalanul működik. Hát, az abszurditás sajnos a valóság itt Magyarországon.

2021. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!