Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanátok ha egy srác...

Mit mondanátok ha egy srác akit alig ismertek megkérdezne h lefekudnetek e vele?

Figyelt kérdés
Én annyit mondtam h alig ismerlek biztos h nem. Xd de rám van szállva, szép szóval nem érti meg.

2021. dec. 20. 13:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A srác se vonzó
2021. dec. 20. 13:40
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Megmondanám neki, hogy mikropénisszel másfél percig se bírná és ez így nekem nem jó. Aztán pedig közölném vele, hogy ezzel a dumával soha nem lesz más barátnője, mint Marok Marcsa (a jobbkeze).
2021. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"Van pasim"
2021. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én annyit mondtam h alig ismerlek biztos h nem."


Szóval kvázi közölted a nyomorulttal, hogyha jobban ismernéd, akkor már lenne esély a dologra. Ténylegesen mondd el neki, hogy nem akarsz tőle semmit sem most, sem a jövőben.

2021. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem"

Ha nem érti akkor jöhet a durvább "hagyj békén" és extrémebb változatai, amikor már meg is sértheted.

Ha ez sem, az zaklatás és akkor már más a helyzet.

2021. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"alig ismerlek biztos h nem."

Egyetértek a #4-essel. Vagy határozottan egyértelművé teszed számára, hogy hagyjon békén, vagy viseld a következményeit annak, hogy ha így állsz hozzá, tehát te is benne lennél némi ismeretség után, akkor nem is fog békén hagyni. Még ha nem is érzel rá késztetést, konkrétan azt közölted a csávóval, hogy próbálkozzon, aztán majd beadod a derekad.

2021. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen. ebben igazatok van... Határozottság terén még nagyon sokat kell fejlődnöm h úgy fejezzem ki magam. De ezután 10szer elmondtam neki hogy nem és azóta nem adja fel.

Nem tudom az ilyeneket nagyon kezelni ha ennyire ramszallnak.

2021. dec. 20. 14:36
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem így akartam 😆
2021. dec. 20. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szép szóval nem megy, akkor szoktam átmenni bunkóba. Abból érteni szoktak. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt.
2021. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"Nem, semmi esély rá, szia."
2021. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!