Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertetek már teljesen félre...

Ismertetek már teljesen félre valakit, akiről később kiderült, hogy a tiétekkel ellentétes személyisége és értékrendje van?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, már előfordult velem hatalmas csalódást okozott az illető
Nem szerencsére még nem jártam így
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen maximum úgy fordulhat elő, ha online térben ismerkedsz össze valakivel.

Ott könnyű kiadni magadat bármilyen embernek. Aztán mikor először találkoztok, koppansz.


Személyes ismeretségnél kellenek színészi adottságok is hozzá.

2021. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rólam feltételezték, hogy beképzelt ember vagyok vagy azt hogy buta liba és kellemesen csalódtak.


Nekem inkább olyan volt, hogy valaki megváltozott. Évekig nagyon kedves, életerős, életvidám valaki volt, egyszer valamit a szívére vett és az leindította őt a lejtőn és próbálta a többieket is magával rántani, aki meg megállította volna, azt félrelökte. Benne ott volt az aki eredetileg volt, csak épp rossz passzban volt.


Valahogy az, hogy valaki kedves volt és kiderült róla hogy amúgy egy seggfej sosem fordult elő. Az elején mindig kiderül valahogyan, ha nem százas az illető és én eldöntöm, hogy így is elfogadom vagy nem. Volt akit elfogadtam így is, persze ennél az illetőnél a defektusa nagyon sok negatívat hozott a kapcsolatunkba, de ezzel az elejétől kezdve tisztában voltam.

2021. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem XD.
2021. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!