Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokott bejönni az...

Mennyire szokott bejönni az "új év, új én"? Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
Ahogyan sok ember, januártól én is szeretnék újítani magamon. Szeretnék elsősorban a lustaságomtól megszabadulni, elkezdeni sportolni, nyelvvizsgáni, új nyelvet tanulni és egyéb apróságok. Most idén tervezek először újévi fogadalmat tenni. Mennyire szokott ez az embereknek bejönni? Van értelme annak, hogy az ember minden év elején kitaláljon dolgokat és ahhoz tartsa magát? Ti mit gondoltok ezekről? Ha szoktatok fogadalmat tenni, vagy most kezdiket majd el, mit fogtok jövőre?

2021. dec. 21. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem jön be. Aki tényleg akar magán változtatni, annak nem kell indok hozzá, bármikor meg tudja tenni.
2021. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Eddig nem tettem de most fogok. Még környezettudatosabban fogok élni és jobban törekszem a zero waste életmódra. Szerintem ha nagyon akarja az ember, akkor meg tudja csinálni. Ha nem is gondolja komolyan, felesleges ilyen fogadalmakat tenni.
2021. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
10 éve ugyan azok a dolgok szerepelnek a listámom. :((( sajnos csak az évszámot kell átírni kb.
2021. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Újévi fogadalom gyakorlatilag instant kudarc
2021. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért lettem lepontozva..
2021. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
5. Eleve nem értem ezt a lepontozást, főleg egyszerű kérdéseknél, amin nem is lehet összeveszni, mert az a kategória kb. hogy mit ettél, nem pedig politika.
2021. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Én se értem. Elmondtam a véleményem meg hogy én mit fogok megfogadni mert a kérdező ezt kérdezte.


De üzenem a lepontozóknak, hogy ennyi örömötök legyen csak az életben ;) Én kitűztem magam elé egy célt, amit meg is fogok valósítani.

2021. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott bejönni, így drasztikusabb megközelítés kell.
2021. dec. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lustaság leküzdése. Na ezzel fogsz azonnal elvérezni.
2021. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak sport kihívásaim vannak, az is azért év elején, mert könnyen megjegyezhető a dátum. Idén a szép angolspárgához való minél közelebb jutás volt, jövőre a kockahas lesz. Mindenféle fogadalom nélkül is csinálnám ezeket csak így könnyebb visszanézni hogy hol tartottam idén január elsején és hol fogok a következőn, mert ilyenkor csinálok képet, amúgy meg nem szoktam.
2021. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!