Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokott bejönni az...

Mennyire szokott bejönni az "új év, új én"? Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
Ahogyan sok ember, januártól én is szeretnék újítani magamon. Szeretnék elsősorban a lustaságomtól megszabadulni, elkezdeni sportolni, nyelvvizsgáni, új nyelvet tanulni és egyéb apróságok. Most idén tervezek először újévi fogadalmat tenni. Mennyire szokott ez az embereknek bejönni? Van értelme annak, hogy az ember minden év elején kitaláljon dolgokat és ahhoz tartsa magát? Ti mit gondoltok ezekről? Ha szoktatok fogadalmat tenni, vagy most kezdiket majd el, mit fogtok jövőre?

2021. dec. 21. 22:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönök mindenkinek a válaszát, hasznosan értékeltem őket.


#9 azért nem extrém lustaságról van szó, tehát nem egész nap fekszek a tv, telefon előtt. Egyszerűen halogatom a dolgokat az utolsó pillanatig, de mindig megcsinálom őket időben. Néha kattan valami a fejemben, és ilyen "rohamokban" rámjön a tenniakarás, na olyankor nincs megállás. Ezt szeretném, hogy többször elérjem.

2021. dec. 22. 11:29
 12/12 anonim ***** válasza:
71%
Idén én is szeretnék - és amúgy tökre hasonlókat: lustaság hatalmát csökkenteni, többet kimozdulni, sportolni, nyelvvizsga. Nekem segít az új év az új kezdethez - van egy kis lendület, lelkesedés pár napig (szerintem nehezebb random pl szeptember 23-án elkezdeni egy "új én"-t) Remélem sikerülni fog neked (is) pozitív irányba változnod!
2021. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!