Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan lányok akik nagy túlsúll...

Olyan lányok akik nagy túlsúllyal is boldogok tudnak lenni, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen 180-200 kilósan.

Hogyan fogadtátok el?

Nekem sehogy se sikerül.



2021. dec. 22. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Szeretik maguk úgy ahogy vannak. Neked is ezt kell tenned. Ez akarat, semmi más. Ha el akarod fogadni magad, el fogod.
2021. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Mivel egyik se boldog, ezt elhiheted. Az, hogy a külvilágnak mit mutatnak az merőben más, mint amit otthon a 4 fal között éreznek. Sokan nem mutatják meg valódi érzéseiket.

Miért nem opció, kérdező az, hogy szépen, fokozatosan lefogysz, az egészséged miatt? Vagy nem akarsz sokáig élni? Mivel így ezzel a túlsúllyal élni egy lassú öngyilkosság.


Az pedig, hogy "Szeretik maguk úgy ahogy vannak. Ha el akarod fogadni magad, el fogod." csupán önámítás, felelősség elhárítás.

2021. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha valakin ennyi plusz kiló van és így boldog, szerintem nem normális, már bocsi.... Az egészségével, az éleltével játszik. És ez nem túlsúly, hanem brutális elhízás, felelőtlenség.
2021. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezt tilos elfogadni... Nem kell utálni magad, de hosszú távon (ami nem két nap) kell ezzel valamit kezdeni
2021. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem szabad elfogadni. Az embernek meg kell tanulnia szeretnie magát, vagyis ha nem is kifejezetten szeretni, de jóban lenni önmagával. Ha pedig az ember szereti magát, akkor nem teheti magát ilyen módon tönkre, pont azért, mert szereti magát. Ez ellen tenni kell, mert ez nem lesz jobb. Évről évre ez csak rosszabb lesz, még most tegyél ellene, mert csak úgy lesz ennek jó vége.
2021. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Én imádom a szép nagy csajokat:) Ők a gyengéim:) Ha lenne melletted egy ilyen férfi, akkor biztosan te is el tudnád könnyebben fogadni magadat:) Nagyon szívesen ismerkednék veled, ha neked is van kedved. Egyébként nekem mindenféle testalakat bejön a nőkön, de a legjobban az ilyen ducikat szeretem:) Van bennük egy egyedülálló báj, ami nincs meg a vékonyakban:)

Neked egyébként milyen a férfi ideálod? Milyen testalkatot preferálsz leginkább?


25/F

2021. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

#6

Senki se kíváncsi a te beteges fétisedre!

2021. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

#6


Szerintem nyomd el magad, és pattogj annak, aki vevő rá! Suttyó proletár! Fétis nélkül is létezhetnek ideálok, te nagyon hülye -.-.. Ha te a vékonyakat szereted, akkor neked az a fétised?? -.- Ítélkező kis szar!

2021. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Rezegteti az uram a hájam úgy
2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
3mas vagyok. Miért lettek lepontozva azok, akik írták,h fogyjon le? Köztük engem is. Minket nem az érdekel,h h néz ki. Marha egészségtelen 200kilósan élni! Tehát kérdező, engem nem a rossz szándék vezérel, hanem a jó. Neked nem tetszik,h így nézel ki, ha ezért nem is változtatsz, akkor az egészséged legyen a szemed előtt!!!
2021. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!