Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem utól magam? Ti...

Hogyan érjem utól magam? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Egész életemben gondom volt az idővel. Sosem állok meg, nem igazán pihengetek, nem facebookozok, nem csinálok semmi extrát, de mégsem haladok soha semmivel.


Gyerekvállalás előtt is katasztrófa volt az idővel vívott harcom, de azóta brutális. Az 1 éves babát ellátom szépen (nála 1 étkezés 1 óra🙂), főzni majdnem mindennap muszáj vagyok, a ház szalad, a levelezős sulival nem haladok, valamikor 2 nap után veszem észre, hogy a hajamhoz nem nyúltam hozzá és ugyanúgy van összefogva... (Jó, nyilván utcára igyekszem megfésülni, sőt 1,5 havonta 1x a vasalásig is eljutok.😁)


Anyukám javasolta, hogy tervezzem meg órára pontosan a napot és tartsam ahhoz magam. Áá, nekem úgy még rosszabb, akkor is mindennel legalább 2 órát csúszom és még stresszelek is az idő miatt.


Kértem a férjemet és anyát is, hogy figyeljenek engem és mondják el mit rontok el szerintük, de ő sem tudtak erre választ adni. Olyan, mintha a teendőim sosem érnének véget. Fél éve kezdtem nagytakarítani és még most sem értem a végére. Mindig van fontosabb, mint kipakolni a tárolót.


Ti hogy csináljátok?



2021. nov. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
A férjed nem segít be a háztartasba és az etetésbe?
2021. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A takarításnál pl az udvar az övé, bent az enyém minden. Ő megy bevásárolni. A baba etetésénél hétvégén néha segít, ha valamiben nagyon benne vagyok, de elég nehézkesen eszik, válogat és az sem mindegy hogyan adjuk neki a dolgokat, én nekem könnyebben megy az etetés meg ugye hétköznap egyedül vagyunk a kicsivel ketten napközben. Főzni mindig csak én szoktam, a férjem hétvégén néha megcsinálja a reggelit.
2021. nov. 10. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

azért vagytok ketten és azért vagytok egy pár, hogy segítsétek egymást

pl ő mosogat, te eltörölgetsz, ő felvágja a húst, te a zöldséget és stb

persze nem mindig áll fent ez az opció amikor valamelyikőtöknek dolga van, de na

2021. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Anyukám javasolta, hogy tervezzem meg órára pontosan a napot és tartsam ahhoz magam.":

Pedig ez lenne a hatásos dolog. Ha nem végzel időre valamivel, akkor befejezed, nem szöszölsz még rajta, jön a következő feladat, majd visszatérsz rá.

2021. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!