Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úristen, tényleg ennyire...

Úristen, tényleg ennyire undorító világban élünk? Ez a Karácsony? Hányok...

Figyelt kérdés
Emberek, tényleg ilyen idióta a magyar? Az áruházak parkolóiban tömegnyomor, azért megy a harc, hogy 109 vagy 140 centis csillogós tv-t vegyünk a kölkünknek, vagy a legdrágább iPhone t... Arról már nem beszélve, hogy 10/9 kocsi a parkolóban vagy Audi vagy BMW... Mi a f*szóból telik rá??? Miért van az, hogy aki végig gürizi az életét, az örül, ha karácsonykor van halászlé, más meg legszivesebben kidobna naponta több milliót az ablakon, annyira sok pénze van, persze az ilyen férgek nem dolgoztak soha egy percet se, csak a semmire gazdagodtak meg!!! Előttem pl a Média Marktban 1 millió forintot hagyták ott karácsonyi ajándékokra... Hányok ettől a világtól. Meg az undorító magyar emberek felfogásától.

2021. dec. 22. 13:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Es meg egy gyomorforgto dolog, a kérdező szabalyosan undorító
2021. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan mi az a felfogás ami ennyire kiverte a biztosítékot? Hányok ettől a világtól. Meg az undorító magyar emberek felfogásától. Az a része érdekel, amivel neked ártanak, illetve milyen felfogást tartanál helyesnek ezeknek az embereknek?
2021. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Tökre sajnállak... Én olyan kellemes békében elvagyok idehaza, sütjük a sütit a kölykökkel, reggel beugrottunk lisztért a sparba, a gyerek meg egy zokniért a pepcoba, amit az apjának szán, arra készültünk, hogy nem fognak lézengeni, 10 percet álltam sorba, és nem hánytam semmitől.

Amúgy meg dolgoztunk mindketten egész évben, és valahogy telik ajándékokra, meg autóra is.

2021. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom eldönteni, hogy ez kamu kérdés-e vagy csak ostoba vagy mint a fal.

De tegyük fel, hogy nem kamu.

Abszolút semmi közöd nincs hozzá, hogy ki mit mennyit költ mire és mikor. Az, hogy sok embernek pont halászlére jut, az mind az Ő hibájuk. Vagy nem tanult, vagy otthagyta az iskolát, vagy 35 gyereke van akire fizeti a havi kiadásokat. Ha magadra céloztál, akkor pedig meg sem lep.

Hogy miből telik rá?

Okosan gyorsan dolgoznak, kitartóak, vállalkoznak vagy befektetnek. Teljes mertékben megérdemlik.

Undorító magyar felfogásod itt csak neked van. Tipikus irigy életképtelen szolgalelkű magyar vagy.

2021. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%
Abban egyet tudok érteni, hogy a karácsonynak nem erről kellene szólnia. Többi állításoddal nem nagyon. Külföldön is ez van, nem magyar szokás szórni a pénzt ilyenkor. Az meg, hogy valakinek nincs, hát nincs. Hány diplomával vered a billentyűzetet? Mi a munkád? Tettél érte, hogy több legyen? Vagy csak egy ostoba 12 órázó betanított melós vagy, akinek 0 felelősség van a vállán?
2021. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
12%

Neres kutyák vén komcsik kölykei, azért van sok pénzük mert lopták örökölték.

Egy percet nem dolgoztak, legtöbb gyakorin redditen lebzsel

2021. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

Egyikőtök se fogta fel, hogy a kérdező miről beszélt!


A karácsony a szeretet ünnepe. Viszont mára inkább a pénz ünnepe lett. Teljesen elanyagiasodott.

Mi lenne, ha egy karácsonykor senki nem kapna ajándékot? Csak örülne annak, hogy együtt a család, közösen énekelnek egy dalt, vagy karácsonyi filmet néznek, együtt meggyújtják a csillagszórót..stb.


"Minél erősebb a bűntudat, annál nagyobb az ajándék."

Csernus Imre


"A karácsonyi csoda a szívedben lakik."

Polar Expressz


De aki szívében nincs karácsony, az ajándékkal kompenzál, mert azt hiszi, hogy ezzel meg van oldva minden. Pedig ez nem így van.

2021. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%

7

Nem a pénz ünnepe, csak azért mert vannak emberek akik nagyobb ajándékokat is megengedhetnek maguknak, amivel örömöt szereznek a szeretteiknek. Attól még, hogy nagyobb vagy több ajándékot veszek valakinek még nem leszek egy álszent köcsög, csak szeretném meglepni és talán olyan valamit ajándékozni neki aminek az év minden napján hasznát veheti.

Továbba, nem tudom honnan veszed a hülyeségeid, hogy akinek a szívében nincs karácsony az ajándékokkal kompenzál. Ha jobban élnél mint a templom csóró egere és eltudnád halmozni a szeretteid mindennel aminek örülnek, akkor te is megtennéd. És ettől még nem lennél álszent, csak olyas valaki aki szeret mosolyt csalni mások arcára. Buta g*ci.

2021. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

6.Koszonom szépen! Legalább neked Átjött a lényeg!

4. Az én hibám?? A nyomorult kormányé meg politikusoké, hogy a diplomámmal kitörölhetem. Gyorsan meggazdagodni? Igen lehet... Aki lop, csal vagy hazudik... Mint Orbi és csapata

2021. dec. 22. 13:53
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha diplomád van és csóró vagy akkor mit sír a szád? Én diploma, sőt érettségi nélkül élek jobban mint az átlag, és nem szerencse meg protekció tette ezt, hanem kitartás és egy kis ész.
2021. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!