Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan itt rajtam...

Van még olyan itt rajtam kívül aki évek óta semmilyen újságot, magazint nem olvas soha?

Figyelt kérdés
mára már teljesen leszoktam róla, minden infót a netről szerzek
2021. dec. 22. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Én netet sem olvasok, híreket nem hallgatok és nem nézek. Tökéletes élet.
2021. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha a fodrásznál belelapozok, és rájövök, hogy kár volt. De pénzt nem adok ki érte.
2021. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Az egyes válasz lepontozásának vajon mi az oka? Mi a probléma azzal, hogy valakit nem érdekel a közélet?
2021. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

#3:

Vagy valami unatkozó hülyegyerek lehet, aki csak nyomogatja a piros x-et mindenre, vagy egy savanyú f*szkalap, akinek soha semmi nem jó.

2021. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt pozitívumnak tartod? Mert szerintem nem az. Először is: a neten nem ugyanazt fogod olvasni, mint a nyomtatott sajtóban, hanem az egyszerűsített, lebutított változatot. Másrészt én a kézbe vehető, fizikailag is tapintható sajtótermékeket még mindig többre tartom. Persze, nekem is volt ilyen időszakom, amikor netezni kezdtem: alig néztem TV-t, csak belelapozgattam a családtagok által vett újságokba, a könyveket pedig szinte csak díszként tároltam a polcon. Aztán szép lassan visszaszoktam, mert semmi kedvem netfüggő cyber-zombivá válni.
2021. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én. Kb 10 éve nem vettem semmiféle újságot. Még a megyei napilapot is lemondtam, az már gyerekkoromban is üres volt, a töltelék hírek meg a neten is olvashatóak. A könyveket viszont falom. Ja, rejtvényújságokat szoktam venni időnként.
2021. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!