Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan háborodok...

Szerintetek jogosan háborodok fel ezen ?

Figyelt kérdés
Diákként szoktam dolgozni Auchanban. Egyszerűen felháborít hogy emberek köszönés nélkül, sokszor még tiszteletlen hangnemben is megszólítanak. Ha valaki normálisan kélrdez, semmi gond. Azzal se ha csak elfelejt köszönni, de amúgy rendes. Az ilyeneknek segítek amit csak tudok. De amikor meglett emberek, meg öregek akik elvileg a tisztelet generációja meg stb bunkón, illetlenül megszólítanak legszívesebben két pofonnal megnevelném az ilyeneket. A tizen, huszon éves "nyikhajok" százszor normálisabbak mint a 30-40-50-60-70 éves generáció.
2021. dec. 24. 13:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az ilyenekkel azért éreztetem a törődést, meg hát ha van is abból amit keresnek akkor se kapnak :)
2021. dec. 24. 13:17
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Előre érzik mekkora tapló vagy.
2021. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha nem bírod az embereket, nem vagy olyan munkába való, ahol dolgoznod kell velük. Sajnos ez van, az emberek többsége hülye és bunkó. Ezért nem dolgozok én ilyen helyeken. Persze vannak jóarcok, de ők a ritkák. Ne bosszankodj, amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.
2021. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap mentem oda egy idősebb eladó nyanyához az auchanban, égősort keresni a karácsonyfához. Jó napot kívánok, elnézést a zavarásért, ilyet keresnék: hahahaha, nincs, mit képzelek?

De rendszeresen az auchanban kifejezetten parasztok az eladók, ezt már észrevettem.

2021. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ha normális vagy az alap illemet megadja segítek amit csak tudok. Az meg nehogy baj legyen már hogy egy bunkónak nem nyalom ki a seggét :D
2021. dec. 24. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet sok ember már belefáradt ebbe: pár éve én is odamentem egy gyakornoknak látszó alkalmazotthoz, mert kerestem valamit. Há' lejárt a munkaidőm' ennyit bírt mondani a "Jó napot kívánok tudna -e segíteni abban hogy..." típusú monológomra.
2021. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel ha velem egy öreg bunkó volt akkor automatikuson bunkó leszek minddel, hiába normális ? :D

Amúgy meg némelyik ember nem is értem hogy nőtt fel :)

2021. dec. 24. 13:49
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Mivel te vagy az eladó, neked kell türelmesebbnek lenni.
2021. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Hú, remélem nem találkozunk!
2021. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, az emberek mennyire el vannak gyötörve! Észre sem veszik, hogy nem köszöntek.

Olyanok, mint azok a nyulak, akiket élve nyúznak meg!

Te még nem mentél át olyan dolgokon, mint ők.

Én egy önkéntes munkát végzek, hogy segítsék az embereknek.

Volt aki meg akart korbácsolni, úgy becsapta az ajtót, majdnem tokostul szakadt ki. Kiabálnak, szidalmaznak. Mégis kedvesen köszönök el!

Jóval győzd meg a rosszat!

2021. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!