Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkoholizmus meddig leplezh...

Az alkoholizmus meddig leplezhető?

Figyelt kérdés

Munkába járok, van szonda fújás is, de nem tudom feldolgozni a válásomat és így a kisgyermekem elvesztését is.

E miatt hiába járok rendszeresen edzeni, utána megiszok 2-3 sört is mert nem tudom feldolgozni azt hogy nincsen velem a gyerekem.


2021. dec. 24. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Elég hamar látszani fog hidd el. Tudom sablon, meg szokásos, de járj el szakemberhez, feledkezz bele kicsit a munkába ilyenek.
2021. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit én még nem tartok alkoholizmusnak.
2021. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol megoldja a problémàdat? Nem. Sőt! Még több problémát generál. Miért nem a sportba ölöd inkább az energiádat, vagy valós segítséget keresel inkább?
2021. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A ket-harom esti sornel az a veszelyes, ha tullepsz rajta. Ha mar delben is bontanad, vagy este egyre tobb kell, es ott kezd el latszani. Ferfinel harom sor hosszabb ideig amugy nem latszana.

Azt ertem, hogy sort bontasz. De valahogy meg kene allni, lassabban iszogatva, hogy ketto legyen a max. Es hogy ez most van. Tuzoltasnak.

2021. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2-3 sör nem probléma.
2021. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Akin nem látszik, azon is gyanítható, hogy iszik. Pl. sokat beszél a szeszről, folyton azzal viccelődik, ilyenkor minden bizonnyal hiányzik neki, a gondolatai is ez körül forognak. De ez általában hamar kiderül. Reggel betol egy felest, hogy valamennyire be tudjon találni a munkahelyre, aztán a szájszag, a vizenyős szemek, piros arc, borvirágos orr, stb. elárulják.
2022. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Hamar kiderül borvirágos orr formájában? Tudod, kinek van borvirágos orra? A kőműves Pista bácsinak, aki 60 éves és 30 éve masszív alkoholista, na annak már borvirágos. Le kell tolni pár hektolitert, hogy előjöjjön, ez nem az első tünetek közt van..

2022. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!