Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyenkor, karácsonykor,...

Más is ilyenkor, karácsonykor, év végéhez közeledve döbben rá, hogy milyen gyorsan telik az idő?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a szentesti vacsora, de sajna azon töprengek, hogy ennek is mindjárt vége :(

A tavalyi karácsony is olyan, mintha tegnap lett volna. Bár fiatal vagyok még, de mellbevágó, hogy ilyen gyorsan megy az idő.



2021. dec. 24. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mindennap gyorsan megy el..kivéve ha dolgozok. Ahogy idősödök annál gyorsabban, szóval nem vagy egyedül.


29f

2021. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az ijesztő hogy 240 ezerért dolgozok, ahelyett hogy végre kimennék már külföldre, nincs kapcsolatom, szülőkhöz meg haza lehet jönni.

Így pocsékolom az értékes fiatal éveket, és nem haladok.

29F

2021. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Dettó! Bezzeg mikor általánosba jártam, szinte egy örökkévalóságnak tűnt egy év. Most meg.. mikor már épp megszoktam hogy ne 2020-at írjak keltezésnél.. :D


31F

2021. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megszoktam már hogy gyorsan telik az idő. :D
2021. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Évközben is felmerül bennem. Sokszor eszembe jut, hogy 20 éves koromig milyen rohadt lassan múlt az idő, aztán 20-tól 30-ig csak egy pillantás...
2021. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Szilveszter ilyen: a halál, az elmúlás, a múló idő ugrik be róla. Tudom hogy egyébként is minden pillanatban telik az idő, de a Szilveszter előhozza.
2021. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon nem éreztem, hogy megy az idő. Megnősültem, gyerekek, építkezés és azt vettem észre, a fiam nősül. Észre sem vettem, hogy elment az idő. Most már megint lassabban megy. Ketten maradtunk, már csak a hobbinknak élünk.
2021. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a szülinapomon.
2021. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig újévkor tűnik fel. Ameddig tanultam még más volt, mostmár hogy gyerekem is van, mindig mellbevágó, hogy már másodikos, pedig mintha tegnap született volna.
2021. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a főbb ilyen pontok a szilveszter, a születésnapom, a nyári szünet kezdete a diákoknak, majd az iskolakezdés. Én már rég nem vagyok iskolás, de lélekben mégis. Nem tudom elhinni, hogy eltűnt az idő azóta és jórészt elcsesztem az életem. Hiába voltam tele tervekkel.
2021. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!