Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy utálhatja valaki ennyire...

Hogy utálhatja valaki ennyire a karácsonyt?

Figyelt kérdés

A bátyám 29 éves, orvos. Világéletében gyűlte a karácsonyt, mondta is ha rajta múlna, eltörölné. Gyűli a találkozásokat, a díszítést, kb mindent ami a karácsonyhoz fűződik.


As elmúlt 2 évben külön kérte, hogy dec. 24-én ügyelhessen, addig se kell velünk együtt lennie. Idén velünk volt, de többször elmondta, hogy bárcsak most is dolgozna. Amint befejezte a kajálást, elvonult, és valami orvosi cuccot tanul. Ok, diszfunkcionális a családunk, de szerintem akkor is fura, ahogy viselkedik.



2021. dec. 24. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A bátyád nem a karácsonyt gyűlöli, hanem titeket.Szerintem ez elég egyértelmű.
2021. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy diszfunkcionális a családotok?
2021. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ok, diszfunkcionális a családunk," - Miért lep meg, hogy nem szereti megjátszani magát csak mert karácsony van?
2021. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyt nem fogja szeretni valaki ha rossz emlékei vannak róla, vagy a családotok túlságosan "diszfunkcionális" és ezért veletek nem akar időt tölteni.
2021. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem csak azert zavar ez mert amugy sem vagyok sokat otthon Magyatorszagon munka miatt. De meg ilyenkor se nagyon beszelget velunk. Inkabb elvonul a telefonjaval. En pedig 2-3 hetet is keszulok az unnepre, vasarolok, sutok, fozok, diszitek stb. Evek ota ez megy.
2021. dec. 24. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Lehetséges, hogy mondjuk beszélni kellene vele a készülődés helyett?
2021. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Tipikus beképzelt, mizantróp orvos.
2021. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg te így próbálod elérni, hogy jó legyen a karácsony, ő meg megutálta, mert apu mindig részeg, anyu jól láthatóan ideges, a rokonok meg poltizálnak.
2021. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Antiszociális a lelkem, én is ilyen vagyok:). Nem érezzük át a zünnep 9r9mét, a másik közelségének jó érzését (bár ezen most ne csodálkozz? vírushelyzet, Viktorta is nagyon odaba*tt az évek során ennek a dolognak).
2021. dec. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan megutálják a karácsonyt mert a családok ilyenkor mindig többet veszekszenek hülyeségeken (nem minden család de a sok készülődés stresszt okozhat az vitát stb) én imádtam a karácsonyt de minden évben anyum és apum egymással ordibált már addig hogy én mint tulajdonképpeb kisgyerek ordítottam le őket ha nem tudnak normálisan karácsonyt tartani akkor inkább ne is legyen karácsony

aztán apum kórházba került rá 2 napra és meghalt és valszeg az utolsó beszélgetésem apummal az volt hogy leordítottam, na de még mindig szeretem a karácsonyt szóval valamit nagyon elcsesztetek hogy ennyire utálja ha ez zavar téged beszélj vele és ápold a kapcsolatod vele lehet téged se szeret valami gyerekkori sérelem miatt de csak magában tarjta mint egy nagyranőtt óvodás

2021. dec. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!