Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem nézek ki jól és nagyon...

Ha nem nézek ki jól és nagyon márkásan voltam ma felöltözve ma egy kirakodóvásáron, miért néztek meg annyira?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy nem nézek ki jól, ezért most az összes félretett pénzemen márkás ruhákat veszek, hogy nagyobb legyen önbizalmam.

Volt ma szabadtéri vásár, meg rendezvény és kimentünk és fekete-fehér supra puóverben, fekte nadrágban és fehér Airmexben és fekete-fehér supra snapbackben voltam.

sokan megnéztek, bámultak, csak azt nem tudom miért?

pl. hogy egy ronda srác miért öltözködik így? vagy csak a ruhát?

16 F



2019. ápr. 28. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szimplán suttyón néztél ki
2019. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűen nézhettél ki!
2019. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a ruhák miatt.
2019. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Márkás ruhákkal is lehetsz ízléstelen!

Nagyon nagy tévedésben élsz, ha azt hiszed, a márkás cucc kompenzálja a külsőd...

2019. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Hülyén nézett ki rajtad a cucc + a zsebesek nézegettek mert gondolták hogy gazdag vagy és van mit lopni tőled.
2019. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül Egyiksem egy megfizethetetlen márka,szimplán csak 2016os “menő”gyereknek néztél ki,és meglepődtel,hogy valaki még öltözik így.
2019. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van aki azért ír ki kérdést, mert a való életben senki sem csorgatja a nyálát, és irigykedik, hogy milyen "jó" cuccokat megvehet magának. Hát itt próbálkozik, de itt csak olyan embereket talál, akik merik suttyónak nevezni, mert anonim. Ezért a kérdező azt fogja gondolni, hogy jajj csak irigykednek. Nem kérdező nem irigykedünk. Suttyó vagy, ahogyan írják.
2019. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
airmax es snapback? ezt a kettot rogton felejtsd el. a snapback eleve ronda es mar reg nem divat, az airmax meg hat... 2015-6ban volt divat de mivel annyira tomeg volt igy mar akkor hordani mikor kifutott szerintem nem jo. foleg, h eleve mar reg nem jok az olyan fajta cipok. bocs, de szerintem is inkabb azt nezhettek, h miert vagy igy feloltozve. a ciganyok jarnak igy kb. snapback helyett vagass valami jo hajat, azt az legyen a fejedenxd fiukent mondom ezt neked.
2019. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy jóféle 12 éves hegedűs gádzsi ugrott be az összeállítást olvasva.

Ha ennyire shitkid akarsz lenni, akkor hajrá, de a snapbacket felejtsd el.Annál ocsmányabb dolog nincs a világon.


Egyébként nem kell márkás ruha, hogy jól nézz ki.Egy új frizura,kozmetikus,egy kis edzés csodákra képes.Legyél magabiztos és humoros.Annál jobb nincsen.

2019. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!