Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is csodálja az okos...

Más is csodálja az okos embereket?

Figyelt kérdés

Tudom, bután hangzik, de valamiért imádom az okos embereket. Nem az okoskodókat értem, aki lehet, hogy van esze, de játssza az agyát, hanem mikor egy okos ember megmagyaráz valamit, vagy kiegészít egy témát, szeretem olvasni/hallgatni őket. Szinte kicsit ilyen rajongó érzés.

Ti éreztek így, esetleg mással, pl. kedves emberek, együttérző emberek...? Vagy miért lehet ez?

Talán lenyűgöznek, mert amúgy buta vagyok? :D



2021. dec. 26. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagy azért, van valami szó erre, mikor ezekre gerjedsz.:D

Én is bírom az okos embereket, szívesen tanulok tőlük, de nem rajongok értük.

2021. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyre kevésbé. Előbb-utóbb mindegyikről kiderül, hogy az okosságuk erősen korlátozott területre terjed ki és egészen hétköznapi területen meg bénák (mondhatnám hülyék, idióták).
2021. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én kifejezetten az olyan emberekért rajongok, akik okosak és hivatásuknak érzik, hogy továbbadják a tudásukat, felkaroljanak néhány embert. Az önkéntes, nem hivatalos és bölcs mentorokat.


Engem főleg ez a második tulajdonságuk nyűgöz le, hogy így leereszkednek közénk ilyen nagy emberek és foglalkoznak velünk, ahelyett, hogy mondjuk megdupláznák a fizetésüket.

2021. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tartok senkit okosnak. Aki annak is látszik, arról is kiderül, hogy csak x kategóriákban az. Az élet más területén meg analfabéta. Maga a fogalom túl van magasztalva.
2021. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ilyen önmegnyugtatás részetekről, hogy "másban biztos hülyék". Persze senki sem tökéletes, de ha azt hiszitek, hogy az életben nem állják meg a helyüket az okos emberek, akkor bizony van egy rossz hírem.
2021. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenkező nemű okos a szemedben,akkor tarthatod szexinek is.Én férfi vagyok,de szeretem az okos nőket,nem érzem magam kevesebbnek tőlük,inkább elismerem.Férfiakban is elismerem aki okos,és nem okoskodó.
2021. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra vonzó, ha egy pasi nagyon ért valamihez és mondjuk az adott témával kapcsolatban rettentően okos. Legyen az bármi
2022. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra meg az, ha egy pasi művelt, okos, ugyanakkor nincs elszállva magától. Ilyenekkel szoktam találkozni műveltségi vetélkedőkön.
febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!