Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm az embereket, próbált...

Gyűlölöm az embereket, próbáltam többször megszeretni őket, de egyre jobban uralkodik el rajtam a gyűlölet. Mit tegyek okos megmondó emberek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Annyira mégsem gyülölheted őket, ha tölük kérsz tanácsot.

De mit tegyél? Költözz jó messzire az emberektől, pl alföldi tanyavilágba, ne menj emberek közé és meglátid.hogy a társaság hiánya miatt megfogod szeretni az embereket.

2017. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok, és ha ki kell mozdulnom és köztük vagyok elkap az undor. Akkor kitől kérjek?
2017. ápr. 2. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
És mióta vagy ilyen?
2017. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
20%
Tudod mi kene neked baratom Anyukadtol ket büdös nagy pofon hogy eszhezterj mert csak egy elme haborodott ir ki ilyeneket.Örülj,hogy elsz megven minden testreszed massal ne foglalkozz csa magaddal mert veled sem fognak menj el egy csendes helyre es gondolkozz el azon azok akiknek nincs labuk kezük vagy epp sose tudnak felkelni az agybol ök összetennek a kezüket ha tudnanak normalis eletett elni dolgozni ne sirdogalj.Ha valamit elakarsz erni tegyel erte ENNYI!
2017. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3as 1 éve
2017. ápr. 2. 07:51
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálam ugyanez a helyzet. Még az undor része is. Ahogy telnek az évek, ez egyre inkább így van.

Vannak barátaim, jóban vagyok a családommal, de a többi embert nehezen viselem el. Nem akarok újakat megismerni, és képes vagyok bárkit úgy utálni, hogy soha egy szót sem váltottam velük. Némelyikre ránézek, és egyszerűen elkap az undor. Látom itt az oldalon is, hogy a legtöbb milyen. Mi a fontos számukra, milyen apróságokból csinálnak hatalmas problémát, ismeretlenül milyen szemetek a másikkal, nem látják be ha hibáznak, egyre műveletlenebbek, és hányok tőlük. Pedig elviekben azért jöttem ide, hogy jobban megértsem az embereket, de nem igazán jön össze.

Én nem tudok mást tanácsolni, csak azt, hogy becsüld azokat, akiket szeretsz, és akik viszont szeretnek. A többit meg le kell szarni.

2017. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
# 6/6 08:06 Mint ha én írtam volna.
2017. ápr. 2. 08:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én pont fordítva vagyok vele. Én nem utálok senkit, engem mégis utálnak. Normális vagyok, nincs velem probléma, mégis néha úgy néznek rám, mintha a családjukat mészároltam volna le. És ezt mások is észrevették, hogy vannak akik nagyon ellenségesen néznek ok nélkül. nem tudom mi történt az emberekkel, pl. azt észrevettem, hogy tegnap kifejezetten hülyék voltak az emberek. Kicsiktől nagyokig szinte mindenki ingerült volt, vagy éppen valamiért meghülyült.
2017. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer 2012-ben volt egy nagyobb napkitörés, ami miatt az UV sugárzás is érezhetően megnőtt. Emlékszem, akkor is mindenki hülye volt (húú, én is, de mennyire... össze is vesztem haverommal), olvastam is, hogy a naptevékenységek befolyásolják az emberek viselkedését (kisebb mértékben). Szerintem a rossz idő után hirtelen jött UV sugárzás az, ami ilyen hatással van az emberi szervezetre.
2017. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mi történt az életedben 1 éve?
2017. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!