Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emberek, akikkel...

Kik azok az emberek, akikkel nem szívesen álltok szóba, ha odamennek hozzátok az utcán? Meghallgatjátok őket vagy rögtön elkülditek vagy úgy tesztek, mintha nem hallanátok és arrébb mentek? Esetleg külföldinek tettetitek magatokat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik kéregetnek..


Ha valaki útbaigazítást kér, vagy az időt kérdezi meg, azzal nincs semmi probléma.

2021. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Illetve még a tukmalosok... Aki hitelkártya, vagy parfüm, vagy "ingyenes" ajándék miatt állít meg. Szó szerint megyek tovább, mintha nem hallanám.
2021. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Senkivel. Senkiről nem tudom, hogy mit akar, így mindenki zavar.
2021. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos némelyik tud angolul, ezért bevetem a "Non parlo ungherese" mondatomat és utána ignorálom őket. Egyedüli kivétel, aki útbaigazítást, vagy másféle (például fordítás) segítséget kér.
2021. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek tényleg segíteni kell, ők nem írnak le vargabetűt. Aki keres egy utcát vagy rosszul van és segítség kell neki (elsősegély), a lényeggel kezdi. Nekik próbálok segíteni.


Akiknek pénz kell italra vagy egy cigit akar vagy megtéríteni engem vagy kérdőíves, azok 1 perc elnézést, lehet egy kérdésem, ugye nem zavarok után bökik ki a lényeget. Nincs olyan sok pénzem, hogy elosztogassam, nem töltök ki kérdőíveket és nem veszek semmit, a cigi ára eléggé felment, nem szívesen osztom szét és ne szóljon bele senki Istennel való kapcsolatomba.


Mivel előre látom, hogy úgyis az lesz a vége ezeknek a beszélgetéseknek, hogy nem segítek, már az elején, amikor jönnek, hogy kérdezhetnek e valamit, rávágom, hogy nem. Ilyenkor meglepődnek vagy megsértődnek, de így időt spórolok nekik is, nem kell elmondaniuk a monológjukat, hogy aztán elutasítsam őket, mehetnek rögtön a következő emberhez.

2021. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A csoviknek, cigoknak, narkosoknak nyilvan nem. Meg se varom mig belekezd a kamu sztorijaba, mar ha jon felem bolintok h oda ne jojjon. Termeszetesen az igenyes normalis embereknek segitek ha tudok de trecselgetni senkivel se szoktam..
2021. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos, én mindenkivel szóba állok, egyszerűen nem tudok tovább menni, mert ha mégis megtettem, utána napokig azon kattogtam, hogy mi van, ha bajban volt az illető, én meg nem segítettem neki. Többször kerültem emiatt veszélyes helyzetbe, de nem tudok változtatni ezen.
2021. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senkinek nem allok le. Budapesten sok a munka. Mindenki talal munkat az epitoiparban peldaul. Menjen el dolgozni. Ha nem akar vagy nem tud,akkor ne twrhelje a tarsadalmat az eletevel es ne szaporodjon.


Ez az evolucio lenyege. A sikertelen egyedek kihalasa.

2021. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hittérítők,kéregetők
2021. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!