Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szülő miért van kiakadva...

Egy szülő miért van kiakadva ha a gyereke „anatómiailag teljesen pontos“ fiú és lánybabát kap ajándékba? Mit lát a gyerek olyat ami maga a valóság és ez baj lenne?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 09:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%
Bazsi, honnan jutnak eszedbe ilyen kérdések? Elfogytak az alapítványi iskolás témák?
2021. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen babákat a pszichiáterek és pszichologusok használnak gyermekmolesztalas felmerülése esetén.

Átlag kisgyereknek nincs ismerete se a saját, se az ellenkező nem nemiszerverol

2021. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
31%
De a nemi szerv nem Bunos dolog(hiába ez a hivatalos elnevezés). Nem a középkorban élünk ember. Játákbabáról beszélünk, miért ne lehetne oylan mint egy baba kinézetre?
2021. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%
mint egy cseszett disztópia.. olyan a magyarok hozzállása a témához..
2021. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%
Na még válaszol is magának másik accról😂😂
2021. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Persze, másik accounttal. Ne égesd már magad 24-es, irtó gáz,amit itt leművelsz, mint egy értelmi fogyatékos. Menj és játsz a babáiddal
2021. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
42%

Furcsán erős érzelmeket vált ki az emberekből ez a dolog. Én is hajlok rá, hogy felesleges tabu és igenis szükség van a kornak megfelelő szexuális és biológiai edukációra, amire egy ilyen baba tökéletes, de nem lehet faltörő kossal előre menni egy ilyen erős társadalmi berögzültség ellen.


Végső soron azt kellene meghallgatni, hogy mit mondanak a gyermekpszichológusok, majd mindenkinek megkérdőjelezni a saját álláspontját.

2021. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
45%

"De újra megkérdem : MI A GOND vele? Hogy olyat lát ami a VALÓSÁG? Ez a gond? Neki is az van a bugyijában ami a babának-hol itt a gond?"


szerintem majd eljön az ideje amikor ezeket tanulja a gyerek

ennyi erőből tanulhatna már fizikát is, hogy ha már tanítani akarjátok XD

2021. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

En csak azt tudom, hogy kisgyerekkent semmifele tudasom nem volt a szexualitasrol, megis ovodasan titokban, erezve a tabu voltat, nagyon tulfutott dolgokat talaltam ki. Fiubabanak nem volt kukija, de elkepzeltem, de es mas gyerekekkel is, egymas testet soha, de jatekban a babak orokke vetkoztettek, fogdostak egymast. A gyerekekben eros erdeklodes van. Ez zavarba ejto es nehez is, mert buntudatot kelteni se szabad, de azt is jelezni kell, hogy ezt nem illik, nem szoktak.

Visszaterve, a magyarok nagyon prudek, de ez tulzas. Felvilagosito rajzot latni, valo eletben latni egy dolog, raszabaditani nemi szerveket muanyagbol egy masik.

2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

"hogy ezt nem illik,"


Ez nem egy reális érv csak egy üres társadalmi konvenció mely túlléphető felülírható LENNE. HA nem egybitesek szarok lennének ebben az orszában 200 éves lemaradással.

A MAGYAR UGAR.

2021. dec. 27. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!