Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom növelni az...

Hogyan tudom növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Nemrég felmerült bennem a kérdés,hogy vajon miért ilyen kicsi az önbizalmam!?

Nemrég beszélgettem erről egyik ismerősömmel és ő sem érti hogy nekem miért nincs egyáltalán önbizalmam pedig elég sok mindenben "sikeres"vagyok.

De fontosabb kérdés az,hogy hogyan is tudnám növelni?



2021. dec. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kulsődre vonatkozik vagy....?
2021. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mire vonatkozóan?

Egyáltalán biztos vagy benne, hogy tényleg növelni kell? Szerintem tud hasznos is lenni, ha az ember ésszerű keretek között őszintén szerény. Legalábbis nem bicskanyitogató, mint fordított esetben.

2021. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak:

A külsőmmel csak annyi a gond hogy alacsony vagyok de nem tartom magam csúnyának. De nem hiszem hogy csak az az oka hogy kevés az önbizalmam.

De abban is biztos vagyok hogy köze van hozzá,mert akármilyen társaságban vagyok biztos hogy elhangzik 1-2beszólás a magasságomra

2021. dec. 27. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha a kulsőddel van gondod és csupán annyi hogy alacsony vagy, akkor azt kompenzálhatod a cipőid sarkával.


Kezdő lépésnek válassz ki egy neked nagyon tetsző cipőt, olyat amibe szerelmes leszel (tehát NAGYON tetszik) és magas a sarka!

Vedd meg!


Meglátod : ahogy felhúzod csodát fog tenni!(pszichésen)

2021. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, akinek kicsi az önbizalma, ugyanazon ok miatt kicsi. A nem megfelelő kisgyermekkori hozzáállás miatt. Nem reagáltak a szükségleteire, nem kapott figyelmet, megfelelő visszajelzéseket. Ez az az életkor, amikor az önbizalom, önértékelés zsigeri szinten rögzül, ezért nem hat rá felnőttkorban a siker, jó kinézet. Szakember segítségével végzett önismereti munka segít.
2022. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!