Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ha egész fiatalon...

Miért baj ha egész fiatalon dolgozok? 17/f

Figyelt kérdés

Főként ismerkedésnél szokott ez gond lenni.

Valamiért a korombeli lányok ezt nem szeretik mi lehet ennek az oka?

Hozzáteném hogy elvégeztem egy szakmát amiben most dolgozok és elég jó a fizetés is (nem minimálbér) szóval nem kicsaptak a suliból vagy valami ilyesmi.



2021. dec. 28. 02:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert ha nem egész nap bulizol meg anya, apa pénzéből veszel BMW-t akkor ez gáz a mai világban mert azt hiszik nem vagy gazdag. (vagyis a családod) Amúgy respect :)
2021. dec. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
58%

*21. században


elírta bocsi

2021. dec. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Egyre kevesebb a jó mesterember. Respect. Majd megtalálod a párod, ne aggódj. Dolgozz szorgalmasan, gyarapodj, lakásod lesz, kocsid lesz, vállalkozásod lesz. Hajrá!
2021. dec. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is dolgoztam ennyi idősen. Nálunk, igaz esti gimiben, de sokan vagyunk 17-19 évesek, akik már dolgoznak. Jelenleg több ilyen lány van az osztályomban, mint fiú. 🤷‍♂️
2021. dec. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj csak rossz helyen ismerkedsz. Próbálkozz olyanoknál, akik szintén kijárták a középsulit.
2021. dec. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Mert ilyen korban kéne még tanulni. Tudod, "érecségi", esetleg Büfé papír valami diplomagyárból, meg fiúként kéne majd 18-tól a sereg, jogsi, vadász és horgászvizsga,...ami férfivé tesz.


Most, csak egy csoro melós kölköt látnak.

2021. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Az is a baj, hogy nem azonosak a problémáitok. Míg nekik az a bajuk, hogy az XY milyen körömmel megy suliba, meg hol ymilyen izé a magyar tanár, hogy dogát irat ,neked a munkahelyeden kell helytállni 8-16ig vagy míg a munkaidőd tart. Elfáradsz, nincs annyi szabadidőd ez nekik nem tetszik. Viszont te 20 évesen már valószínűleg jobban fogsz állni, mint ezen lányok többsége.

Ha egy jó tanácsot elfogasz, azért estin nyomj le egy érettségit, mert a szakmádban is segíthet előre lépni egy technikusi vagy hasonló végzettséghez, ami az érettségire épül vagy csak nyitva hagysz magadnak ezzel egy olyan kaput, amivel később még bármi lehetsz.

2021. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
A szóban forgó lányok még tanulnak? Ha igen, akkor ez érthető. Nekik az a normális, hogy 17 évesen az ember még tanul, érettségit szerez, nyelvvizsgázik, továbbtanul egyetemen vagy szakmát szerez stb., nem pedig főállásban dolgozik. Hacsak nincs rá nyomós ok (mondjuk az anyagiak miatt muszáj dolgozni), akkor én is jobbnak tartom azt a verziót, mert hosszú távon jobban megtérül és több lehetőséged lesz a munkaerő piacon is. Valamint nincs mit szépíteni rajta, az emberek szemében is többet érsz, ha minimum egy érettségit leteszel majd.
2021. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

8


"Viszont te 20 évesen már valószínűleg jobban fogsz állni, mint ezen lányok többsége."


17 éves lányoknak max diákmunkázni van esélyük, nincs olyan szakma amit 3 év alatt elvégzel nőként, és egyből munkába állhatsz egy viszonylag jó fizetéssel.


Nem kötözködni akarok, csak megjegyeztem.

2021. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Én gimi mellett dolgoztam, igaz, csak heti kétszer-háromszor voltam délutános. Pont annyi idős voltam, mint most te.

Én nem vettem észre, hogy ez pozitívan, vagy negatívan befolyásolná az ismerkedést.

Én úgy vettem észre, hogy inkább a kinézet számít.

21F

2021. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!