Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elképzelhető, hogy egy 17...

Elképzelhető, hogy egy 17 éves lánykának 30-35 éves párja legyen a szomszédos Kárpátalján (meg úgy az egész Ukrajnában) ha valamennyire fiatalos és jobb képű a férfi? Akár jobban, akár rosszabbul szituáltabbak is a kishölgy szülei?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Te még mindig a csóri csajokat akarod kitartani szexért?
2017. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Elképzelhető, olyan állapot ez, ami pszichiáterrel, pszichológussal, gyógyszerrel kezelhető, mert nem normális, beteges.

Azt ugye vágod, hogy a te korodban már sok férfi apa, saját egisztenciája van és hasonló életfelfogású nőt keres, ha még egyedülálló. Nem egy kislányt, aki még csak most érettségizik, fogalma sincs az életről. Beteg vagy, ha ilyen kislányok izgatnak.

2017. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
100 évvel ezelőtt ez szinte megszokott volt. Mára annyira megváltoztak a társadalmi viszonyok, hogy inkább ritkaságnak számít. Az is nehezen elképzelhető, hogy egy kislánykorból éppen kinőtt nő a mai ingergazdag közegben éppen egy nála 15 évvel idősebb férfiben találja meg élete első és utolsó partnerét.
2017. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 homo ludensz ***** válasza:
86%
Eltelik 1-2 év és egyszer azt mondja magában a lány ugyan mit keres itt rajtam ez az "öreg" pasi? Azt nem tudod hogy meddig elég neki a fiatalos jobb képű férfi aki dupla idős mint ő.
2017. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető. Bármi elképzelhető, még az is, hogy nekem három fülem van. Az is elképzelhető, hogy egy felnőtt férfi nem túl sok pénzért vásárol magának egy 17 éves ágyast egy szegényebb régióból. Amerikában erre egész iparág épül, hoznak be "feleségeket" Kínából, Oroszországból, Ukrajnából. Lelkük rajta...
2017. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
kishölgy gecc
2017. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Én Kárpátaljáról jöttem. Nem egy ismerősöm megházasodott 16 évesen és nem egy 17 éves pasival... Teljesen elképzelhető. Nem minden nepcsoportban de ez normális nálunk.
2017. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most átgondoltam, és ha arról van szó, hogy mindketten Kárpátaljaiak, akkor ott ez simán elképzelhető. Magyarországon már nehezebben. A kiscsaj még talán jól is jár, mert legalábbb kijut a nyomorból, aztán átliánozik egy fiatalabb hasonló vagy jobb egzisztenciájú pasira. A pasi meg, amíg tart a pénze/élete, 2-4 évente kiemelhet egy szegény kiscsajt a nyomorból, amíg teheti.
2017. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!