Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jakupcsek Gabriella borderline...

Jakupcsek Gabriella borderline-nárcisztikus személyiségzavarban szenvedhet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 12:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, ez honnan jött? Vagy ennyire unatkozol?
2021. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Miből jutottál erre a következtetésre?
2021. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
43%
Bármi lehet. De szerintem csak mélyen sötét mint az éjszaka.
2021. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Ebből a beszélgetésből következtettem:


https://www.youtube.com/watch?v=GlcTO4xzPvw

2021. dec. 29. 12:38
 5/41 anonim ***** válasza:
63%
És pszichiáter vagy esetleg, hogy ilyen bátran egy video alapján diagnosztizálsz egy embert?
2021. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem. Akkor nem kérdeztem volna itt, önjelölt pszichiáterektől. Laikus vagyok a témában.
2021. dec. 29. 12:49
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ne diagnosztizálj senkit. Nem értesz hozzá.
2021. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Kérdeztem. Nem biztosra jelentettem ki. Ott a kérdőjel a mondat végén.
2021. dec. 29. 12:52
 9/41 anonim ***** válasza:
63%
Te most azt akartad, hogy mi nézzük meg ezt a felvételt? Hát, én megnéztem, mert amúgy is akartam, és gondoltam, jó akkor legyen most. De hogy ennek a leghalványabb köze nincsen nárcizmushoz meg borderline-hoz a riporter részéről, az tény! Te valahogy nagyon nem vagy képben!
2021. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Nem, nem akartam, csak valaki kérdezte, hogy miből jutottam arra a következtetésre, hogy ő (lehet) borderline-nárcisztikus személyiségzavarban szenved. És volt a videó alatt egy komment is, ami kicsit bővebben taglalta ezt, és felmerült bennem, hogy itt megkérdezem, hátha valaki, szakember itt tud értelmes választ adni. Érdekes, hogy így gondolod. Igazából egy videóból tényleg nem lehet megmondani, hogy van-e valakinek személyiségzavara, de pl. én sok más videót láttam tőle, ebből a műsorból, és régiekből, ahol az alannyal elég fölényeskedően viselkedik, otrombán, és bunkón.


Belevág a szavába, felül bulvárpletykákra. Itt is, mintha azt akarná kiprovokálni Damu Rolandból, hogy üvöltözzön, vagy hogy megüsse, hogy igazolást nyerjen valamilyen módon. "Nem verekedtél egy jót a börtönben?" Valami nem kerek ennél a nőnél (szerintem).

2021. dec. 29. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!