Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúk! Összejönnétek egy...

Fiúk! Összejönnétek egy lánnyal aki diagnosztizálva van ADHD-val és mellé kevert személyiségzavarral(borderline, hisztrionikus, nárcisztikus) ?

Figyelt kérdés
nem olyan súlyos hogy az életminőségét durván rontsa, de gondolom nem véletlenül kapta a diagnózisokat. gondolom jól kompenzál mert nagyon intelligens. viszont emellett álmaim nője, hihetetlenül megnyerő a kisugárzása, gyönyörű, okos, kedves..
2021. jún. 21. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Első kérdés: jár terápiára? Csak abban az esetben jönnék össze vele, ha jár. Hány évesek vagytok?
2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ADHD szerintem nem sokat jelent kapcsolatban, legalábbis engem nem hátráltat. A többi viszont nagyon necces. Lehet, hogy jobb lenne előtte közelebbről megismerned, mielőtt konkrétan összejönnél vele. A nárcisztikus személyiség talán az egyik leggázabb kapcsolattéren.
2021. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A borderline nárcisztikus kombó egyenesen gyilkos.
2021. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Én mindenképp adnék egy esélyt a kapcsolatnak, kíváncsiságból.
2021. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Sosem. Nem éri meg és csak megkeseríti az életed. Valóban ezek az emberek sokszor nagyon is intelligensek, nekem egy skizofrén barátom van, aki ilyen, lenyűgöző a gondolkodásmódja, IQ-ja is magas, csak ha éppen felülkerekedik a másik énje rajta, akkor mindenki menekül.
2021. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
5: kevered a skizofréniát a disszociatív személyiségzavarral.
2021. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezt csak most példának írtam, valóban nem ugyanaz a kettő.
2021. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Biztos, hogy nem.
2021. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Borderline-nárcisztikus kombóval pokoli tapasztalataim vannak. Ha ismeri magát, jár terápiára, komolyan dolgozik magán, nagyon igyekszik, és tényleg álmaim nője, akkor talán, fenntartásokkal. Ha mindezek közül valamelyik nem, akkor semmiképpen sem.
2021. jún. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, hogy aki szerint a 8-as válasz nem hasznos, legyen kedves megindokolni, hogy miért nem hasznos. A kérdés ez volt: " Összejönnétek egy lánnyal aki diagnosztizálva van ADHD-val és mellé kevert személyiségzavarral(borderline, hisztrionikus, nárcisztikus) ? "


Én nem jönnék össze, ezért ezt válaszoltam: " Biztos, hogy nem. "


Ez miért nem hasznos? A kérdező feltett egy egyszerű elndöntendő kérdést. Igen, vagy nem. A válasz az én esetemben nem.


Az értékelő szerint én rosszul gondolom? Mégis összejönnék egy borderline-nal? Honnan tudja? Látott engem valaha?

2021. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!