Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártál már úgy hogy egy...

Jártál már úgy hogy egy konfliktust nem tudtál - verbalisan- megoldani?

Figyelt kérdés

Hogy bármilyen érv jut eszedbe, nem szeretnéd előveni mert az ügy sokkal kompexebb.


Ilyen esetben mit lehet tenni?



2021. dec. 29. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
(komplex)
2021. dec. 29. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Persze, mostanság a sok hülye oltásellenes, konteóssal van néhány ilyen parttalan vita :D
2021. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Verbálisan nem szoktam konfliktusba keveredni. Megengedő típus vagyok, és 40 éves koromra megtanultam hallgatni.
2021. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen: olyan konfliktusba keveredtem, amit verbálisan nem lehetett megoldani. Nem azért, mert annyira összetett volt, hanem azért, mert a másik fél - aki akkor a főnököm volt - fel sem fogta, mit mondok, annyira el volt foglalva a saját tökéletességének minél teljesebb körű megélésével. Vele nem lehetett verbálisan megoldani a problémát, az erőszakból pedig én jöttem volna ki rosszabbul: valószínűleg agyon tudtam volna ütni, de biztos, hogy kirúgnak és még jöhetett volna a büntetőeljárás is, mert sajnos egy idiótáért is ugyanannyit kap az elkövető, mint egy épeszűért.
2021. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!