Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg gáz vagyok?

Tényleg gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Idén semmi kedvem bulizni szilveszterkor. Nem a covid miatt elsősorban, tehát ha nem lenne járvány, akkor se lenne kedvem. Egyszerűen nem vágyom a zsivajra, hangoskodásra, hogy mindenki részeg körülöttem, meg a sok durrogtatás.... ezért úgy döntöttem, hogy átmegyek a mamáékhoz és velük leszek, mert egyébként egyedül lennék az albérletben, és éjfélkor koccintunk, megvárjuk a Himnuszt és megyünk aludni. Egyik barátnőm azt mondta, hogy tök gáz vagyok, mivel most vagyok fiatal, és az lenne a dolgom, hogy bulizzak. De ha egyszer az nem érdekel és nem érzem jól magam? 20 évesen épp eleget buliztam, és rúgtam is be párszor elég rendesen, de ez már nem érdekel. Most 25 vagyok és nyugira vágyok. Tényleg gáz lennék? Más hogy tölti a szilvesztert?

2021. dec. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Attól, mert szilveszter van, nem kötelező bulizni. Inkább az a gáz, aki szerint ez gáz.
2021. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok és 19 éves koromtól (ha éppen nem dolgozom aznap), mindig 22-23 óra magasságában már ágyban vagyok és alszok szilveszterkor. Engem sem izgat a buli, pedig lenne kivel mennem, de köszönöm; inkább pihenek, nyugizok.
2021. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy én inkább a "bulizós fajta" vagyok, szerintem teljesen rendben van ha valaki nem vágyik erre.


28f

2021. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Miért lenne? Nem kötelező jellegű ez. Mivel sem kedved sem hangulatod akár ki is hagyhatod.

Párszor már én is megtettem.

2021. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Xboxozom at magam az uj evbe :D

Mint tavaly

Meg azelott

Meg azelott

Meg

2021. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na a barátnőd a gáz. És ilyen felfogással 80 évesen is ultra gáz lesz. Sose hagyd, hogy mások véleménye ilyen szinten elbizonytalanítson! Csináld azt, ami téged boldoggá tesz.
2021. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök lehangoló, amikor kötelező jelleggel bulizni "kell". A francokat kell, töltsd úgy az estét ahogy szeretnéd. Az a gáz, aki ebbe bele akar pofázni és aki azt hiszi, hogy mindenkinek az a jó, ami neki. Szerintem válogasd meg jobban, hogy milyen emberekkel barátkozol..

Amúgy nem tudom te hogy vagy vele, de az én életemben a legjobb esték mindig spontán alakultak, egyik "kötelező" jellegű buli sem volt valami emlékezetes.

2021. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!