Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél tényleg ennyit számít...

Nőknél tényleg ennyit számít a férfi pozícíója? 22F

Figyelt kérdés
Magas 192cm nyurga vékony a bátyám, 31 éves elég jól keres, bankár.Most feküdt le a 100.-ik nővel tegnap állítólag, azt ünnepelte.Tinderről rengeteget levarrt már, istenként néznek rá mikor bevallja mivel foglalkozik. Én futár vagyok, 3 éve egyedül.Szóval ennyire számít hogy ki mivel foglalkozik?

2021. dec. 30. 10:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Húha, mekkora dicsőség!

Kérdező! Aki a pozíciód miatt, a pénzed miatt néz fel rád és vonzódik hozzád, az valójában nem is hozzád vonzódik, hanem ahhoz, amit elértél. Fontos a pénz, meg a biztos anyagi háttér, de nem minden a lóvé. Keress inkább olyan csajt, aki valóban a te személyedhez vonzódik.

2021. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
Egy egyéjszakást miért érdekelne a pozíció? Úgy se lesz belőle kapcsolat.
2021. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
A férjem futár volt amikor összejöttünk, de ő nem volt sose ilyen frusztrált, korlátolt gyökér, így nem vágta el magát minden nőnél abban a pillanatban, hogy kinyitotta a száját :D
2021. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13#

Én nem bántottam meg senkit, csak kérdeztem hogy van e ebben igazság. Te viszont nem lehetsz valami úrihölgy a válaszod alapján sajnos.

2021. dec. 30. 15:12
 15/25 anonim ***** válasza:
15%

Hogyne számítana!

Nyilván jobban felnéznek egy orvosra, ügyvédre mint egy szakmunkásra. A nőknek a biztonság a fontos.

Én mérnök vagyok, rengeteg nőm van netről. Tanulnod kellett volna, és lenne sikered a nőknél.

30f

2021. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom, több olyan csomagfutárt is ismerek, akinek több olyan címe is van, ahol a nő csak azért rendel egy pár forintos csomagot, hogy amíg a férje dolgozni megy, a futár bemenjen egy légyottra.


Ezt már kevesen tudják, igaz? ;D


Jó, azért itt a futár is rátermett, magabiztos, jó a kisugárzása, és pont ettől vonzó. Ezért van sikere, nem kell Ryan Goslingá változni ehhez.

2021. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%

Futár az segédmunka, ki jönne össze egy ilyen passival...

19L

2021. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek 80% átlagos, beszűkült, felszínes. Mind a fiúk, mind a lányok. A fiúk többsége a lány testét nézi, hogy mennyit sminkel, milyen szexi ruhákban jár, a lányok többsége pedig a fiú státuszát, pénzügyi helyzetét. A státusz ad egy olyan képet a férfiról, hogy ő talpraesett, ügyes, szociálisan elismert, tehát megbízható, stb.

Persze, vannak akik nem állatként működnek és ezeket az ósdi agymosásokat felülírják magukban.

2021. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17-es, segédmunka, mi? Azt sem tudod mit jelent a szó :D


(De akkor ne rendelj se e-cipőről, se about youról, se emagról, sehonnan se, ha ennyire lenézed őket ;))

2021. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Már bocsi de ha csak arra képes hogy csomagot szállítson mire néznék fel rá? Jobban imponál egy diplomás öltönyös üzleti pasi mert igen van hatalma a pénz által. Mi nők biztonságra vágyunk, ez az igazság.

19L

2021. dec. 30. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!