Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél tényleg ennyit számít...

Nőknél tényleg ennyit számít a férfi pozícíója? 22F

Figyelt kérdés
Magas 192cm nyurga vékony a bátyám, 31 éves elég jól keres, bankár.Most feküdt le a 100.-ik nővel tegnap állítólag, azt ünnepelte.Tinderről rengeteget levarrt már, istenként néznek rá mikor bevallja mivel foglalkozik. Én futár vagyok, 3 éve egyedül.Szóval ennyire számít hogy ki mivel foglalkozik?

2021. dec. 30. 10:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ezt írta nekem egy lány. Ez milyen? Ide bemásoltam.
2021. dec. 30. 19:03
 22/25 anonim ***** válasza:

Remélem csak trollkodik. Mert ha nem, akkor neki ott fejben nincsen minden rendben.


Kíváncsi lennék arra a pasira is, aki egy ilyen élősködő nőre vágyik.


Egyébként futárok között is vannak diplomás emberek. Csak egy depóban megfordult itt már 2 diplomás irodalomtörténész, egy földrajz szakos diplomás ember és még nyomozó főtiszt is, akik szakmát váltottak, mert a futi meló jobban bejött nekik, jobban szeretik csinálni, vagy másra vágytak. Ne nézzük le a futárokat. Soha nem tudhatod milyen ember ül a furgonban.


A fizetés is jó, megkockáztatom, borravalóval mindennel együtt jobb mint egy kezdő huszonéves banki alkalmazotté.

2021. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

A nősténynek a lelki és a fizikai biztonság számit.


A kislányoknak számít a pozíció.


Amúgy az igazi nő (felelősségteljes gondolkodás, értékvezérelt élet, egészséges önbizalom, önérték tudat, következetesség, gondoskodó hozzáállás, stb.), aki tudja a helyét és szerepét, ritka, mint a fehér holló.


Amúgy a bátyád nem férfi, csak egy nagyra nőtt gyerek.

2021. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként soha nem fekudnék le egy futárral.

De a batyaddal sem 100 nő után

2021. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindegy, hogy a férfi mit dolgozik csak legyen FÉRFI. Én most ismerkedtem egy sráccal egy gyárban dolgozik ami nekem nem számít de..35 évesen olyan, mint egy 10 éves. Játszik, állandóan süt, főz mint valami nő, nagyon kis félénk, semmi komolyság nincs benne csak nevetgél meg hülyeségekről beszél. Komoly dolgokról nem tud beszélni így szerintem le is zárom vele az ismerkedést. De, hogy a kérdésre is válaszoljak ez személyiség függő. Én pasival is találkoztam akit az érdekelt csak, hogy én mivel foglalkozok.
2022. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!