Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhányan miért ekkora tahók?

Néhányan miért ekkora tahók?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy egy benzinkúton dolgozom.

Egyik nap jön egy újgazdag c., be áll tankolni a Merdzsóval. Ki sem száll, csak ki szól az ablakon hogy "öté". Mikor ide jöttem dolgozni akkor is mondták az itt dolgozók hogy az ilyenhez ki ne menjek mert atyaúristennek képzelik magukat, majd szépen megtankolnak maguknak. Mindegy, láttam jön egy szép kocsi, gondoltam ki megyek neki megtankolni. Hiba volt, benéztem a szép kocsit, na mindegy. Végzek a tankolással, a párja ki száll a kocsiból jön fizetni. Rendezem a pénztárt meg a pénzt, erre látom az ipse pattan ki a kocsiból és rohan befele. Elkezd bent üvöltözni hogy "nézed a nőmet? Igen?" mondom neki hogy nem, erre méghangosabban el kezdett üvöltözni meg kérdezni, már a csaj is mondta neki hogy "nem, hagyjad már" de a tag nem hagyta abba, tovább folytatta. Erre rá mutattam a kamerába (amibe telibe vette) és mondtam hogy nem érdekel és rávágtam az ajtót. Erre már abba hagyta, fogták magukat és elmentek. Egyik héten is volt itt tankolni ez a jóember, akkor is alakított mert éppen megkértem hogy állítsa le a kocsit a tankolás idejére mert véletlen sincs kedvem levegőbe repíteni a benzinkutat. Aztán mikor jött fizetni és szokásos módon rendeztem a gépet meg a pénzt, el kezdett magyarázni hogy ha hozzá beszélek akkor nézzek rá. Akkor mondtam neki hogy én itt pénzzel dolgozok és nem jópofákat vágni vagyok itt. Ott szintén abba hagyta.


De ezt nem értem. Miért ekkora tirpák valaki? Vagy füstösék miért keresik mindig a konfliktust? Ha meg ennyire retek féltékeny hogy hozzászólni sem lehet a nőjéhez miért jár vele ki kenve 2 kiló sminkkel mint valami trófeával? Ha ennyire féltékeny zárja be egy szobába vagy adjon rá fekete rongyot mint az arabok.


Az ilyen konfliktusokat hogy a legjobb kezelni? Jó úgy ahogy csináltam vagy máshogyan érdemes?



2021. dec. 30. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyeneket le kell ütni mint a cölöpöt, a kését (mert ugye mindig van náluk) lenyomni a torkán. Ha jön balhézni a család azokra meg rágyújtani a házat.
2021. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok tahó.

De vidéken élek kisvárosban sokan ismernek.BMW 750 ideges kocsim van.

Tunningot is raktam bele, kis drágaságom szereti a hasát ezért sűrűn járok tankolni.

Általában rendes vagyok meg is szoktam magamnak tankolni.de sokszor ha látom hogy flegma a kutas, akinek a dolga, hogy odamegy tankolni, akkor intek neki, hogy gyere ide fiacskám, majd ujjnyira lehúzom az ablakot, és mondom neki, lökd tele de a jobbik fajtával.

utána ha kidobom neki a 20-ast, majd rányomok egy dundit, úgy hogy a térkövet felakarja szedni a hátsó gumi, ha kikapcsolom a kipörgésgátlót.

na szasz báttya!

2021. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amúgy most mondják az itt dolgozók, hogy van bent az irodában gázriasztó fegyver az ilyen esetekre. Egyik dolgozó mesélte hogy régebben volt is rá példa hogy használni kellett.

Azt mondják szarjam le az ilyeneket, ha balhézni támad kedve a kamerák mindent rögzítenek plusz ha adja a helyzet használjam a fegyvert.

2021. dec. 30. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Így van jól rá kell lőni, utána meg majd jön a család, azokra is. Megkérdezném tőle, hogy honnan lopta a kocsit.
2021. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Amúgy szerintem tuti cuccból van pár éves Merdzsó múltkor meg szintén fiatal Audi. Szerintem kizárt hogy pont ő legyen jól menő vállalkozó 30 évesen kb, ennelben dílernek simán kinézem.
2021. dec. 30. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor jelenteni kell. Nekem volt ilyen osztálytársam, jó páran felfigyeltek rá a lakótelepen, és nem sokkal utána útközben le is kapcsolták, mint a kis lámpát. Ma sitten ül.
2021. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És amúgy névtelenül valahol lehet jelenteni?
2021. dec. 30. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad amúgy. Ne jópofizz nekik, engedd el, ha balhézik, szarj rá.
2021. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érdekességképp lekérdeztem a rendszámot ügyfélkapun, volt ám meglepetés: Ideiglenesen kivonva a forgalomból illetve körözés alatt áll.
2021. dec. 30. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert cigány. Mind ilyenek.

A cigány asszonynak meg nem lehet pasikkal beszélni.

2021. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!