Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor éltétek a fénykorotokat?...

Mikor éltétek a fénykorotokat? Mikor volt a legjobb időszakotok és miért?

Figyelt kérdés

Nekem most. Jó a munkám, egész jól keresek, boldog a párkapcsolatom, nincsenek toxikus emberek az életemben, nemrég költöztem külön a szüleimtől, a saját lábamon állok. A szórakozási lehetőségeim sajnos a covid miatt nem teljesek, az még hiányzik mondjuk.


De pl. egyik barátnőmnek az egyetemi évei voltak a legjobbak, bulizás, barátok, függetlenedés, nem volt annyi szabály stb., most meg, hogy dolgozik, hiányzik neki a régi élete.


2021. dec. 30. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjuk jelenleg. Persze ez később változhat.


25 vagyok, anyagi vagy magánéleti gondjaim nincsenek.


Testileg is most érzem magam a legjobban, volt egy kisebb motor balesetem pár éve. Abból mára sikerült úgy felépülni, hoyg magamhoz mérten jobban teljesítek mit eddig valaha (testépítés).


Ahogy előttem is írták, nekem is a lakás vásárlás és egy-két gyerkőc hiányzik még az úgymond teljes életből. Nem utolsó sorban kijutni Japánba.

2021. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából BSC alatt, kb 19-24 éves korom körül. Egyetemen sok új emberrel ismerkedtem meg (pedig alapvetően nem vagyok ismerkedős típus), tök kevés pénzből kijöttem jól, koliban is jófej emberekkel voltam együtt, minden új volt. Nulla felelősségű és kötöttségű diákmunkával és ösztöndíjokkal is tudtam bőven félretenni. Akkor nem tűnt fel, de fizikailag is tök jó állapotban voltam, úgy is hogy rendszertelenül sportoltam csak.


Most 28 vagyok, itt fáj, ott fáj, hamarabb fáradok, az utóbbi pár évben híztam 10-15 kg-ot. Folyamatosan fáradtan érek haza, aztán már semmihez sincs erőm, csak olvasgatni a neten, meg bedoni mellé pár sört, amitől ugyan részeg sosem vagyok, de már éppen kezd aggasztó lenni a rendszeressége a dolognak.

Tök jól fizető munkám van, de igazából már utálom és ok nélkül is tudok görcsölni rajta. Gyűlik a pénzem, de már most látom, hogy igazából sz..ra se lesz elég soha, max majd annyira jutok vele, mint amit a #4-es írt (egy rohadt drágán megvett, rissz-rossz panel lesz a jussom).

A barátaim nagy része lemorzsolódott, vagy én hanyagolom őket, mert mai szemmel totál idiótának és primitívnek tűnnek. Pár éve még szinte minden napra volt valami programom, most meg hetente vagy kéthetente hozok össze valamit.


Mindenesetre most volt időm a karácsonyi szabadság alatt gondolkodni, és már van tervem, hogy hogy segítek magamon... kíváncsi leszek, mi lesz belőle :D

2021. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Most. 38 vagyok, a munkám jelenleg nagyon jó, azt csinálom amit szeretek, jól fizet, ami nekem fontos, arra simán jut pénz, és félretenni is tudok. Nem stresszelek semmin.

Fizikailag is minden jó, elég jót húztam a genetikai lottón, ugyan van rajtam 10 kiló plusz, de semmim nem fáj, még mindig jók a fogaim, és nem vagyok összerottyanva, az arcom is fiatalos. Van időm sportolni, és nem kell szemetet ennem.

Lehet hogy egyetemistaként jobban néztem ki, de csóró voltam és egyáltalán nem fontos dolgok miatt stresszeltem magamat, most ezek már nem érdekelnek, és így sokkal jobb.

2021. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban, 12 eves koromig. Akkor voltam a legszabadabb :)



37F incel

2021. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!