Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jóképű ember lehet nem fotogén...

Jóképű ember lehet nem fotogén alkat?

Figyelt kérdés

Lehet egy jóképű ember akinek kiállása is van nem fotogén alkat? Tehát élőbe jól néz ki de fotókon valahogy nem?

Ha van ilyen ez hogyan lehetséges?



2021. dec. 31. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kijelenteném magamról, hogy jóképű vagyok az elég nagyképű lenne, de tény, hogy élőben nem vagyok egy csúnya ember, viszont fényképen katasztrofálisan nézek ki. Egyszerűen nem lehet rólam normális képet csinálni. Teljesen mást ad vissza, mint ahogy valójában kinézek.
2021. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez hogyan lehetséges?
2021. dec. 31. 09:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges ilyen. Élőben mindenki más mint képen
2021. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem úgy nézek ki a fényképen ,mint élőben.

Még a családomnak is ez a véleménye, hogy a valóságban szebb vagyok.


37 Nő

2021. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A kamera torzít?

Vagy mitől lehet ez?

Valaki meg jól néz ki a képeken.

2021. dec. 31. 09:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy profi fotós tudná megmondani. Állítólag nem mindegy a szög, amiből fényképeznek, és a fényviszonyok is sokat számítanak.

Aztán még nagy divat a fotók retusálása is. Sokan ilyen módszerekkel tűnnek szebbnek, mert itt ott javítottak rajtuk egy kicsit.

Azt hogy kinek melyik a legelőnyösebb profilja állítólag úgy nézik meg, hogy leültetik egy forgós székre és kis fokonként körbeforgatva csinálnak róla egy csomó képet. Később ezekből választják ki, hogy neki melyik a legelőnyösebb beállítás.

2021. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok ehhez mondani, hogy férjem totál absztinens volt világ életében (semmi alkohol, semmi cigi, még kávé sem).

Minden képen úgy néz ki, mint valami belőtt alkesz, eskü!!!

Hogy mi a p...csától, nem tudom, de ily módon normális családi képünk sincs. Vagy mindig akkor csuk szemet, amikor villan a vaku, vagy nagyon igyekszik normális képet vágni, és nem sikerül, ki tudja.

Az életben meg azt kapom, hogy "aztaaa, ez a fiatal ember", és tényleg basszus, 15 évet letagadhat, jó kiállású, jó felépítésű pasi.

Ez van.

Én az átlagba beleférek, de minden képet tök hülye fejem van, szabályosan ronda vagyok. Barátnőmmel kb. egy szinten vagyunk, csak ő más típus, de semmi pózolással is olyan, mintha Katalin hercegnőt fotózták volna.

Fax tudja....

2021. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszaitokat.

2021. dec. 31. 10:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Fotós szemmel mondom, hogy ha valaki nem is fotogén mindenkiről lehet jó képet készíteni (photoshop nélkül is).

Rengeteg türelem kell hozzá a modell részéről és nyitottság. A fotós részéről meg mégnagyobb türelem és jó szem. Lehet valaki picit alulról fotózva néz ki jól, míg más oldalról. Próbálgatni kell, na. :D


Nekem is volt olyan ismerősöm, akiről nem tudott senki jó képet készíteni. Hülyén érezte magát először a kamera előtt, de 15-20 perc beállítás után megvan az a fix 3-4 technika amivel még magának is tetszett a képeken.

2021. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nem mondom, hogy élőben szép vagyok, de a fotón sötétebbek a karikák a szemem alatt, sose sikerül normális fejet vágni, szóval a fotó kiemeli a rossz oldalamat.
2021. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!