Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne aludjak...

Mit tegyek, hogy ne aludjak be filmnézés közben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne feküdj le
2022. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha be alszol akkor az azt jelenti hogy szar film, unalmas. Legalábbis nálam így van. Nézz jó filmeket.
2022. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok/voltam.

Valamilyen szinten érdekel a film, de nem köt le annyira, ezért filmnézés közben valamivel a kezem le kell foglalnom. Pl. Eszek, valamilyen ülős házi munkát végzek, vagy játszok a telefonon/tableten. Most lehet, hogy azt gondolják mások, hogy "akkor te nem is nézed a filmet", de vagy így csinálom, vagy sehogy. Nagyon ritka esetben képes vagyok oda fókuszálni a filmre, hogy semmi mást ne csináljak, de abban valami plusz van, az extra jó film.


Ezért inkább olvasok, olvasás közben sosem alszom el, és le is köt maximálisan.

2022. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van olyan, hogy újranézem a bealudt részt és egész jó, szóval semmi sem magyarázza a bealvàst
2022. jan. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!