Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megpróbáljam felkeresni ennyi...

Megpróbáljam felkeresni ennyi év után?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy nagyon jó barátom. (Tényleg csak barát volt!) 18 évesen ismertük meg egymást és évekig mindent egymással beszéltünk meg. Tanulás, családi-párkapcsolati gondok... Reggeltől estig irogattunk. Mindent tudtunk egymásról. 2017-ben lett barátnője, aminek nagyon örültem. Messze laktak egymástól, de támogattam őket mindig. A lány viszont féltékeny volt és eltiltott minket egymástól. Egy évig nem is beszéltünk. 2018-ban ő keresett fel, hogy kíváncsi mi van velem, hiányzom neki. Azóta nem tudok róla semmit. Az utóbbi időben nagyon hiányzik. Annyi mindent elmondanék neki... Olyan kíváncsi vagyok, mi lehet vele. Van-e esetleg felesége, merre lakik, mit dolgozik.

Szerintetek érdemes lenne felkeresnem ennyi év után?

27N



2022. jan. 2. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"2018-ban mikor felkeresett, ìrta, hogy szakított azzal a csajjal és bánja hogy miatta elveszítette a legjobb baràtjàt"

És azóta több, mint 3 év eltelt lassacskán 4 is lehet már, és semmi, itt vagy ezzel a kérdéssel anonim.

Szerintem felesleges egyébként, én nem tenném, de ha ennyire nagyon szeretnéd akkor megteheted. Veszíteni nagyon nem fogsz semmit szerintem.

Én kicsit szigorúbb vagyok az emberi kapcsolatokkal, ami nem feltétlen jó, de szerintem, ha ez a barátság annyira barátság lenne, akkor ott 2018 ban már történt volna valami, nem 1 beszélgetés és azóta is a nagy semmi.


Vajon ő hiányzik tényleg, vagy csak maga az ilyen barátság amiben kiöntheted a szíved valakinek és a többi? Mert nem mindegy szerintem, hogy az érzés, a kapcsolat hiányzik vagy tényleg maga az a személy, és senki más nem tudná pótolni.

2022. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A személy hiányzik egyértelműen!

Vannak barátaim jelenleg is. Párom is van, úgyhogy nem vagyok magányos. Csak szeretném ha újra az életem része lenne,mint régen.

Viszont van igazság abban amit írsz... Köszönöm!

2022. jan. 2. 20:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Egy próbát megér a dolog, viszont benne van a pakliban, hogy nem lesz sikered, maximum elbeszélgettek egyszer-kétszer aztán éli mindenki tovább a maga életét.
2022. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!