Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jó csajok miért hoznak...

A jó csajok miért hoznak folyton rossz döntéseket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mire gondolsz? Hogy nem pattannak rá a farkadra?😅
2022. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Megtehetik. Sírnak egy kicsit és minden el van felejtve.
2022. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Én rossz csaj vagyok és így is mindig rossz döntéseket hozok.
2022. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Elég beszédes, hogy a jócsajok miért is a tetovált gitárost, és az iq bajnok dobost választják! A dobhoz nem kell ész! Csak, ütni kell azt.


Miért nem a zongoristát? Ja? Hogy az intelligencia kérdése? Ha pedig a gitárost, akkor miért nem jazzgitárost! A torzításhoz sem kell ész.


Brandy helyett Borsodi Bivaly? Na álljon már meg a nászmenet amikor itt vagyok Én, gróf, értelmiségi. Egészen más kulturális holdudvar.


Az fenti példák, jól bizonyítják. A jócsajok döntései mögött, szeleburdiság, meggondolatlanság van. Proletár kulturbarbár kell, nem az intelligens.


Úgytűnik, intellektusom és erkölcsi morálom lehet akadálya a jócsajokkal való érintkezéseimnek. Intellektuelnek, nemlehet jócsaja?

2022. jan. 2. 22:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
😐🪓
2022. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 Annnyiraaaa tudtam :D :D

(üdv: #1)

2022. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5 🤗
2022. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Alekosz? 😂🤣🤣 Engem nem érdekelnek a zenészek, mert akkor el kell játszanom, hogy érdekel a mai, modern "zene", ott kell lennem a próbákon, koncertejen stb. Akkor inkább egy jómódú vállalkozó, aki megelégszik azzal, hogy csinosítgatom a házat, szép és kedves vagyok. Na, rágódj még kicsit ezeken, én addig mentem vadászni 💋
2022. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as egy személyben vagyok nemzetközi sztár, vagyonőr, Taxisofőr, üzletember, etikus hekker, és gróf. Egy randevúra eljönnél velem?
2022. jan. 2. 22:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az intelligencia nem egyenesen arányos azzal, hogy ki milyen hangszeren (nem) játszik.

Egyébként csak mondom, hogy intelligens ember nem a gyakorin veri a nyálát és reklámozza, hogy ő mekkora "főnyeremény". Az intelligens ember tisztában van a képességeivel, de nem hajtogatja lépten-nyomon, türelmes, mert tudja, hogy lesz eredménye annak, amit csinál.

A prűd, habi emberektől meg rosszul vagyok, és gyanítom még jó néhány ember így van ezzel.

Úgyhogy szerintem gondold át, hogy ki csinál rosszul valamit.

2022. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!