Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit művelek, miért hozok...

Mit művelek, miért hozok rossz döntéseket?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok,és mostanság gyakran foglalkoztat gondolati szinten a múltam,tudom a jelenben és a jövőben kell élni de olykor kell hogy az ember visszatekintsen.

az emberi kapcsolataimban sorra rossz döntéseket hoztam aminek az lett az eredménye hogy férfiak és nők körében is alig van igazán jó barátom,tanulmányok során,hétvégi szórakozások során,munkavégzések során is számos emberel kerültem kapcsolatba akikkel akkor nagyon jól megtaláltam a közös hangot de tartalmas barátságok mégsem szövődtek belőlük,nőkkel ugyanígy volt, ismerkedtem,bulikba beszélgettem, leveleztem, chateltem, rengeteg nővel és barátnőm mégis kevés volt,egy két komolyabb baráti ismeretséget leszámítva,barátságok se nagyon alakultak,most visszagondolva úgy érzem magamra maradtam,és felötlött bennem a kérdés, vajon mi oka lehetett hogy ennyi év alatt nem voltam képes komoly barátságokat kialakítani!Valahogy mintha soha nem tudtam volna felismerni és élni a lehetőségeimmel!Talán féltem a kötöttségektől,vagy tulságosan tartózkodó és távolságtartó voltam?(Mindig is úgy éreztem a kapcsolatok kialakításhoz nem igazán volt érzékem,sose ment könnyen,legyen szó baráti vagy pár kapcsolatról!)Ha igen,hogyan lehet ezen változtatni?



2014. jún. 24. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek 2-3 baráton kívül nincs komoly kapcsolata. Persze a családot leszámítva. Ráadásul 38 évesen elég korlátozott lehetőségek vannak újabb barátságokra. Ha tudsz jól együttműködni, együtt dolgozni másokkal az is sok örömöt tud nyújtani, így arra lehet koncentrálni. Járj társaságba, légy aktív, ismerkedj. Ezekből nem biztos, hogy bármi kijön, de legalább azt mondhatod, hogy mindent megtettél.
2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell ertsd a masik "nyelvet". Nekem lassan egy olyan nagyon szoros baratsag alakult ki meg iskolaban kezodoen ezelott negy evvel, hogy a mai napig majdnem minden lepesunkrol tud a masik annak ellenere hogy 60 km-re lakunk egymastol. Baratsagunk reven szuleink joba lettek, annyira ismerjuk egymas lelki vilagat, hogy ha valami ot bantsa engem zavar, s forditva. Hogy hogy jott ossze? Pusztan annyi a titok, hogy el kell fogadnod olyannak amilyen vagy, kell lassa benned, hogy te igenis bizol benne, meg kell ertsd mit miert tesz s miert nem, es figyelj ra. :) Keress egy olyan hobbit, vagy egyeb tevekenyseget, ahol konnyen ismerkedhetsz es uj baratokra tehetsz szert. Es probald megerteni oket, figyelni rajuk, kerdezgetni eletukrol (persze mertekkel) es felejtsd el hogy eddig nem igen jott ossze csak osszpontosits a jelenlegire. A parkapcsolatot erintve pedig (bar nem tudom most hogy allsz)de abban is legy aktiv, ne hagyd pazarolni az idod, senki se tudja mennyi van meg hatra. Sok sikert. :)
2014. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!