Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a tulajdonságok,...

Mik azok a tulajdonságok, amikről látszik egy emberen, hogy a szocializmusban ragadt meg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Például élt a szocializmus idejében. Ez egy szükséges, de nem elégséges feltétel.
2022. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Siránkozik és várja, hogy valami felsőbb "hatalom" gondoskodjon róla, de ő maga nem képes tenni érte, hogy jobbra forduljon a sorsa
2022. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Wartburgot szerel.
2022. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Régen minden a dolgozó népé volt. Úgyhogy én haza viszem a munkahelyemről, ami megtetszik. Úgy, mint régen.
2022. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

- úgy gondolja, hogy aki akar dolgozni, az biztos fog normális munkát találni egy db érettségivel vagy techikummal, úgy, hogy beslattyog az első szimpatikus munkahelyre, és előadja, hogy ő mennyire akar dolgozni

- ez kifejezetten boltosokra vonatkozik: az a fajta idős boltos, aki ki van akadva, ha azt mered feltételezni, hogy ismeri az árukészletet (pl. rúzsoknál az árnyalatok neveit), mert anno kb. a vevő volt a boltosért, és nem fordítva

2022. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, én technikumot végeztem és dolgozok is😃, meg még jól is keresek.
2022. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: nem azt mondtam, hogy nem létezik olyan, hogy technikummal vki munkát talál, de olyan is létezik, nem is kicsi számban, akik nem találnak olyan munkát, amiből meg lehetne élni. És akkor ilyenkor jönnek az "öregektől" az olyan épületes jótanácsok, hogy menjen el az XY céghez, mert neki anno az bejött, hogy ő mennyire ott akar dolgozni... olyan cég, ami már nem is létezik, de jól van :D.
2022. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ezt a mostani szitura érted, hogy mondjuk egy villamosipari technikus nehezen talál munkát? Kicsit zagyvaságnak tűnik amit írsz, de hát nő vagy, nem érthetsz nagyon az ipari dolgokhoz😂.
2022. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mintha csak a villamosipari technikum létezne... technikumból is van, ami éppen hiányszakma, van, ami annyira nem. Nyilván jó, ha az ember a választás során képben van vele, hogy mi lehet a végzés után éppen hiányszakma, de nem mindenki van ezzel tisztában... meg aki pl. lóf...t nem ért a reálhoz, az jó, ha nem megy pl. elektronikaira, villamosiparira.

Akikről beszélek, azok pont ott ragadtak le, hogy "fiam, mindegy, milyen szakmát, ha elvégzel, tárt karokkal várnak a munkáltatók, elég, ha bemész az elsőhöz, és Hawaii lesz".

2022. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak példaként hoztam. Oda is van írva, hogy MONDJUK egy villamosipari blablabla. Ma, ipari területen simán el lehet, gyorsan helyezkedni. Főleg ha valaki jó a szakmában. Annyi hülye, béna, fakezű ember van, hogy az hihetetlen. Van, aki még olvasni se tud értőn.
2022. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!