Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Jung Hoyeon szép...

Szerintetek Jung Hoyeon szép nő? Természetes lehet rajta minden?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút.
2022. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem egy teljesen átlagos kínai csaj.

[link]

Amúgy meg nem tudom mit értesz azalatt, hogy természetes e rajta minden, mivel nincs rajta semmi!

...se mell, se fenék...

[link]

2022. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szép, de szinte biztosan volt buffalo lip műtétje, és a szemhéján is igazítottak, ha megnézed a régebbi képeit. De szerintem ez semmit nem von le a szépségéből.
2022. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Tesco katalógusban elmegy, semmi extra
2022. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Róla beszélünk? [link]

Már bocsánat srácok, de nálam a szép nő nem itt kezdődik, az utcán fel sem tűnne.

2022. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#2

Na pont te vagy az a tipikus fajta akinek minden ázsiai kínai. Nem, ő koreai, de ez a nevéből is látszik szerintem.

"Amúgy meg nem tudom mit értesz azalatt, hogy természetes e rajta minden, mivel nincs rajta semmi!


#5/#6


Nem tudom, de gondolom akkor az európai nőkhöz hasonlitjatok őt, vagy más ázsiaiakhoz?



...se mell, se fenék..."


Nem tudom, nálad csak a fenék és a mell létezik egy nőnél?

Szerinted mire gondoltam? Arc.

Annyira bírom azt, hogy mostani őrület az, hogy nagy segg nagy melle legyen egy nőnek, ezek nélkül meg nincsen rajta semmi. Nem tudom, hogy " férfi" vagy-e vagy nő.


#3

Ne haragudj, annyira nem vagyok otthon az ilyesmiben, de a buffalo lip műtét pontosan mi?

És miért gondolod, hogy valószínűleg volt olyan műtéte?

A szemhéjáról én is olvastam, de pl a Squid games szerepében is alig látszik, sőt van ahol nem is, szóval nem tudom mennyire igaz.


Nem tudom ki pontozta le ennyire a #4, pedig igaza van. Igaz lehetett volna kultúráltabban is írni, de attól még jól mondja.

2022. jan. 3. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kim Jisoo féle csajok jönnek be.
2022. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a gyönyörű helyett a különleges kifejezést használnám mert pont hogy nem átlagos ázsiainak néz ki. Persze szépnek tartom de inkább a különleges kategóriában ami pl. a high fashionban népszerű (egyébként ugye modell szóval így érthető)
2022. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ronda.
2022. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kinai csaj, hanem koreai kezdjuk ott kedves valaszolok.


Es smink nelkul egy atlagos azsiai no. Talan egy picit meg a rondabb kategoria, nekem legalabbis.

2022. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!