Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Jung Hoyeon szép...

Szerintetek Jung Hoyeon szép nő? Természetes lehet rajta minden?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő.


Ronda?

Én eddig nem láttam róla smink nélküli képet, tudna valamelyikőtök linkelni?

2022. jan. 29. 21:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kínai vagy koreai? Nem ez volt a kérdés!

Azt meg mindenki eldönti, hogy tetszik neki vagy sem, ez teljesen szubjektív és nemzetiségtől független.

Mellesleg pont ezért totálisan indokolatlan a pontozgatás le/fel.

2022. jan. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Mindegy igazából. Csak nem díjazom, ha valaki egyszerre azt mondja egy ázsiaira, hogy kínai. Nekem ez tudatlanságot áraszt.


Én senkit sem pontoztam se le se fel.

2022. jan. 30. 10:22
 14/16 anonim ***** válasza:

#15

Attól, hogy valaki kínait mond koreai helyett, attól még lehet fejlett szépérzéke, vagy a tiédtől eltérő!

Te kezdted így a kérdést, hogy "Szerintetek...." és utána ha valakinek nem tetszett, akkor sértve érezted magad, mintha a feleségedről, gyerekedről mondaná valaki a szemedbe, hogy ronda.

2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Ez nem a szépérzékeny múlik. Aki nem néz gyakran ázsiai embereket nagy valószínűséggel nem tudja megmondani, hogy most éppen kínai, koreai, Japán vagy más.

De azt nem szeretem, ha ilyenkor sokan rámondják, hogy kínai. Mert, hogy "aki húzott szemű, az úgyis kínai, meg ugyanaz a koreai, kínai meg a többi". Hidd el nagyon sok ilyet hallottam, de igazából mindegy.


Nem értem miről beszélsz. Azon akadtam egyedül ki, hogy valaki azt írta, hogy se mell se fenék nincs rajta, de ez érthető. Ezt akárkire mondaná valaki akkor sértve érezném magam, mert ez bunkó megnyilvánulás.

A többin egyeltalán nem akadtam ki, nem zavar ha valaki rondának gondolja, láthatod az előtted lévő 2 válaszoló szerint csúnya, nekik sem írtam semmi felháborodott dolgot.

Szóval nem értem mire gondolsz, de sehol sem éreztem sértve magam, épp ezért sem pontoztam senkit sem.

2022. jan. 30. 22:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Arcra nekem tetszik, a soványsága már kevésbé.
2022. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!