Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerettek a férfiakban?

Mit szerettek a férfiakban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
A farkukat.
2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
A férfit.
2022. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Trollkommentek,és férfigyűlölő divatból lsbikussá vált rózsaszínhajú elhízott seregek által írt kommentek érkeznek,már a billentyűzetet tapossák!

FEDEZÉKBE!

2022. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
A műszaki érzéküket, a humorukat, a kezeiket, a hangjukat, azt amikor nem félnek megmutatni a lelküket, az egész aurát ami körülveszi őket. Nem is tudom megfogalmazni. Rengeteg dolgot szeretek a férfiakban, csodálom őket és felnézek rájuk. Mindegyikben találok valami jót, valami szerethetőt. (Igen, szeretem a farkukat is, ahogy az egyes írja 😄)
2022. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Én semmit. F/40.
2022. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Versenyszellemet, e nélkül unatkoznék, mert főként női barátaim vannak.
2022. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Így belegondolva semmit. Mármint akiket eddig szerettem, azokat pont azért, mert volt bennük egy rakás (klasszikus értelemben véve) feminin tulajdonság. A férfiasságáért/férfi mivoltáért még nem szerettem senkit.
2022. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmit.
2022. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszik azt hogy a szépség egyenlő az erkölcsel.

Nyílván ezt nem veszik feltétlen figyelembe, de nincsenek olyan tévképzeteik, hogy csak mert szépek, és a világ csak pozitív visszajelzést ad nekik, ezért jók is.

2022. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Szeretem a farkukat, és ebben ki is merült azon dolgok összessége ami minden egészséges férfira kollektíven jellemző.

Ez nem jelenti azt, hogy nincs más tulajdonság amiért szeretem őket, de nem minden férfi "szőrös" vagy "okos" vagy "kedves" - sok férfi van akire jellemzőek ezek, de nem 100%-ban mindenkire, ezért tartom hülyeségnek az ilyen jellegű kérdéseket.

2022. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!