Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szüntessem meg ezt a...

Hogyan szüntessem meg ezt a helytelen gondolkodást?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy ha szovaltasba keveredek valakivel, vagy mielott keverednek, inkabb en lepek vissza, es roviden "hagyom magam". Mikor valakivel osszetuzesbe keveredek (nagyon ritkan van ilyen), nem felek tole, de hirtelen olyan gondolatok tornek ram, hogy, veletlenul pont ugy utom meg hogy eletveszelybe kerul, vagy masnap kifigyelnek az utcan, es csoportosan bantalmaznak, leszurnak engem, vagy kovetnek hazafele, a csaladomat bantjak, egyszoval a kovetkezmenyektol "tartok", es e gondolatok miatt ugymond meg sosem verekedtem,mert attol tartok hogy megszivom azert, mert megvedtem magam. Ezert sajnos nem tudom megvedeni magam, es nem utnem meg ugyse a masikat, mert felek hogy....es kezdodik elorol.


Van meg valaki igy ezzel? Mit tehetnek ez ellen? Ha nem lennenek ilyen gondolataim, mar sok vitat lezartam volna sajatkezuleg, de a fent leirt sztori gatol.


2022. jan. 4. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Korod, nemed?
2022. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg nekik, hogy meg lesznek csapva, ha tovább bszogatnak.
2022. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Kerüld akkor a balhét, ha ilyen félelmed van.
2022. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés miért kellene egy vitának mindenképp erőszakkal, sajátkezűséggel véget érnie.
2022. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Jarj boxra. Az edzod szeretni fog. Versenyre is kuld.


Nem fognak szemetkedne a korulottedlevok. Eleg lesz az edzeseket emliteni.

2022. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részben én is ilyen vagyok, de nem bántalmazásban gondolkodom egyből, hanem, hogy "nekem nem lehet igazam sosem". Meg kell próbálni, hogy kimondod az igazadat, a véleményedet, a gondolataidat, nyugodt maradsz, nem húzod fel egyből magadat.
2022. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!