Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokták gyűlölni azokat az...

Szokták gyűlölni azokat az embereket akik mindig a helyeset teszik azon emberek akiknek a helytelen út nem okoz lelkiismereti problémát?

Figyelt kérdés
Mármint van olyan gondolatuk, hogy ez az izé hogy képzeli, hogy azt teszi ami a helyes, hogy ilyen idióta, balfék amiért mindig a helyeset cselekszi és nem lehet megrontani?
2020. okt. 2. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Mivan???
2020. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, most pl Berkiék kapcsán téma a szőrme, sokak szerint debil aki elutasítja a szőrmét, mert mi baj azzal, túlzó hülyeség rossznak látni.

Ugyanígy sokak szerint hülyék a hulladékmentesek, vegánok, környezettudatosak, fair-trade-et támogatók, autómentesek, állatvédők, stb. stb. (Biztos milli+1 ilyen téma van, én főleg a felsoroltak kapcsán találkoztam ezzel.)

2020. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Memento

Elgondolkozik hogy mekkora gané vagyok.

2020. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlölködöm. Lesz*rom mit csinál az x meg az y.
2020. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Ne vigasztald magad valotlan hülyeségekkel!
2020. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!